Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nyesedékfélét vegyek a...

Milyen nyesedékfélét vegyek a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Eddig igazából csirke nyesedéket és csirkefejet kapott, de az utóbbit nem igazán szereti, mert még nehézkes a kis fogainak (4 hónapos kölyök). Azonban a csirke nyesedéket nagyon szereti, de azt tapasztalom, hogy elég drága (netről rendeljük). Valaki etet itt marhanyesedékkel? Mert azt írják színhús, és kevesebbe kerül mint a nyesedék. Illetve még gondolkoztam a pulyka nyesedéken is, az egy picivel drágább. Adhatom ezeket kölyökkutyának? És ti meg szoktátok főzni a kutyusotoknak?

#kutya #kölyökkutya #nyesedék #csirkefej #csirkenyesedék #marhanyesedék #nyesedékfélék
2015. júl. 15. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Két kutyát etetek a BARF módszer szerint (meg egy macsot is), vagyis nyersen. Az egyiket 3,5 hónapos korától ezzel neveltem fel. Mindenféle nyesedékkel, közte marha, nyúl, kecske, hal. Kivéve sertés: azt nem szabad nyersen, főzni kell! Fontos, hogy ezek mellé csontos húst is kapjon, részben az ásványianyag forrás miatt, részben hogy ne menjen a hasa. Van a facebookon mindenféle kutyáknak való nyesedékes csoport, ott kérdezősködj, hol juthatsz a lakóhelyed környékén hozzá megfizethető árú husihoz.
2015. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én sosem főzöm meg. kapnak a kutyáim,: csibelábat, csibefejet, csibefarhátat, kacsafarhátat, sertés gömbös csontot, lapocka csontot. marhanyesedéket még nem kaptak.
2015. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Marha gégét és hozzátartozó nyesedéket is szoktam adni... Ajánlom neked is, a gége porcos, könnyen elrágcsálja, a gégéhez tartozó nyesedék pedig olyasmi állagú mint a lép, s nagyon baráti áron van piacokon.
2015. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és persze nyersen adom, BARF szerint eszik a kutyám.
2015. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!