Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hónapos németjuhász-keverékn...

7 hónapos németjuhász-keveréknek milyen tápot adjak?

Figyelt kérdés

Happy Dog Maxi Junior? vagy Brit Premium Junior Large Breed?


Mit ajánlotok?


2015. júl. 15. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A Happy Dog egy középkategóriás márka a tápok között, míg a Brit Premium már neve is mutatja, prémium tápmárka. Szerintem ne vegyél ilyen drága tápokat, hanem etess BARF módszerrel. Ezek a tápok egyik kutyánál sem garantálják a formás székletet, puha szőrzetet és a kiegyensúlyozottságot, míg a BARF módszer 99%-ban minden kutyánál beválik, ugyanis a kutyák ragadozók a mai napig. Vegyél nyesedéket és zöldségeket, az előbbi egy igazi ragadozótáplálék, míg az utóbbi erősíti az immunrendszert. Vehetsz csontot is (nem Pedigree Denta Stix-et vagy micsodát) ami erősíti a fogait.
2015. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Happy Dog nagyon jó táp én azonban a Royal Caninnel vagyok a legjobban megelégedve a kutyámnak kölyökkora óta azt adok persze kap mellé húst és egyéb jutit is néha. :)
2015. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Royal Canin már számos kutyát tönkretett mozgásszervileg. Többek közt az én előző kutyámat is részben az tette tönkre, de többeket ismerek. Én is a BARFra voksolnék, sajnos a megfizethető árú tápok sok gabonát tartalmaznak.
2015. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A BARF módszeres megoldás 300 Ft és alatta (a nyesedékfajták számai határtalanok) míg egy Acana mondjuk 23 000 Ft (1 hónapig). Ahogy látod, ha egy hónapig etetsz BARF-fal, akkor az kb 2000 Ft, míg egy táp 20 000 Ft. És a BARF-ba beleszámoltam a répát és a nyesedéket hetente.
2015. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!