Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs baja a huskymnak, ha...

Nincs baja a huskymnak, ha egész nap pihen?

Figyelt kérdés
Egész nap pihen mostanában, csak este van formában. Ugye a huskyk nagyon aktívak, és ezért aggódom. Vagy ilyen melegben ez normális, hogy így nem bírja? Ne is erőltessem nappal a sétát?
2015. júl. 15. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka egyébként aktív, akkor nem lehet beteg. Nem bírja a túl meleg, reggel vagy este sétáltasd.
2015. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem. Az én kutyám is nagyon sokat pihen csak estefele aktív.csak megviselheti őket a meleg.
2015. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Iszonyat meleg van. Ha este és reggel, amikor hűvösebb van ugyan olyan aktív, mint máskor, akkor nincs semmi baj.
2015. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melegben teljesen normális. Hagyd pihenni. Ilyenkor az étvágyuk is csökken, inkább reggel vagy este esznek, de előfordul, hogy ilyenkor sem eszik meg az átlagos napi adagjukat csak kevesebbet. Az én kutyám is pihen nappal, este pedig több órát játszunk. Van amikor 11ig kint vagyok vele.
2015. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!