Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig fog élni a kutyám?

Meddig fog élni a kutyám?

Figyelt kérdés

HD D diszpláziás fél oldalra, sántít, a melső lábaiban a csontok el vannak deformálódva tehát kifele áll a mancsa. Nem lehet hízlalni, többfajta táptól és BARF-tól is csont sovány ( vérteszt szerint egészséges). A súlya az átlag kan kutyák alatt van körülbelül 20 kiloval.


Mennyi az átlag időtartam egy ilyen kutya esetében? Fájdalmai lesznek később a lábai végett?


2,5 éves ( kb) kan kutya leonberger!


2015. júl. 15. 17:59
 1/5 Rain2013 válasza:
19%
Azok alapján amit irtál a legjobb lenne ha elaltatnád vagy lelönéd. Ez most lehet hogy kegyetlenségnek hangzik de nem az sokkal jobb lenne neki ha tulis éli nem élhett teljes életett mint kutya. Felérne neki az örök szevendésel. A legjobb döntés ha segitesz neki kimulni és igy hamarabb megvan. egyébként Sajnálom a kutyád :(
2015. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azért mentettem meg egy bolond családtól aki csak kínozta, hogy megöljem! Hanem, hogy addig még lehet boldog és teljes életet éljen!
2015. júl. 15. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves siralmas helyesírású első. Elég lett volna, ha csak annyit írsz, vegye fontolóra az altatást is. De hogy még tovább részletezed borzalmas helyesírással, hogy lője le stb.... hát tudod... erre mondják: "Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna".
2015. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, műthető a kutya? Érdekes, hogy a Barf-tól is csont sovány. Lehet, hogy fájdalmai vannak és azért nem hízik.
2015. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Azt azért nem mondom, hogy lődd le, de nagyon nehézkes lesz neki az élet, hiába is szeretni fogod. Csak szenvedni fog, a lábai fájni fognak, ha el van deformálódva a csontja... hát akkor nem sokról beszélhetünk :( A mondatodból ("Nem azért mentettem meg egy bolond családtól aki csak kínozta, hogy megöljem! Hanem, hogy addig még lehet boldog és teljes életet éljen!") arra következtettem, hogy a lelki fájdalomtól, a testi fájdalomtól illetve a félelemtől nem eszik rendesen. Kb. 5-6 éves koráig fog még élni. Ha erős vagy és türelmes, akkor meg fogod szokni az életritmusát és az utolsó pár hónapot, amikor ugyanis elkezd leépülni. Sajnos a hamarabbi végső távozáshoz "hozzásegít" a kevés bevitt táplálék a szervezetbe.
2015. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!