Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik nevet...

Szerintetek melyik nevet adjam a kiskutyamnak?

Figyelt kérdés
Van egy lány máltai (hófehér) kiskutyánk és Apukám Luckynak hívja,de szerintem az fiúnév meg nem is tetszik. Én a Gizmó és a Bobó nevek között vacillalok, bár nem tudom ezek mennyire uniszex nevek. Szerintetek? :D (Momó a kedvenc nevem de mar volt egy ilyen cicám)
2015. júl. 16. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bobó :)
2015. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Gizmo az jo nev lenne szerintem.:)
2015. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Vacsora
2015. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gizmó:)
2015. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi a törzskönyvi neve? Hátha a név rövidebb változata tetszik neked. A Lucky egyébként unisex név, ellenben az általad választottakkal.
2015. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nálunk született,meg nincsen torzskonyve,az lesz benne amit mi választunk.(megtartjuk a kiskutyát :D)

Szerintem a Lucky nagyon fiús, amiket én választottam azokat nem érzem annak.:/

Szegenyt már igyis elég sokan pörköltalapnak hívják,szóval a Vacsorat inkább kizarom.:D

köszi a válaszokat, ha vki gondolja írhat még :)

2015. júl. 16. 15:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Dolly, Lili, Lulu, Kleo.
2015. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha az lesz benne (a törzskönyvben), amit ti választotok, akkor ugye egy alom egy kezdőbetűvel kezdődik. A alom, B alom stb. Ennek az alomnak mi a kezdőbetűje?
2015. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaaj, te 8-as, miket nem feltételezel :)


Nem vagy te egy kicsit naiv :D

2015. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tulajdonképpen nem vagyunk tenyésztők, csak Apukám kitalalta, hogy ő szaporítani szeretne a kiskutyakat ezért keresett egy torzskonyves kant:) én sajnos nem.tudtam róla lebeszelni. Az ellesnel a többi kiskutya beszorult a szulocsatornaba mert a kutya nem nyomott, hiába hívtuk ki az allatorvost csak az egyiket tudta élve kiszedni a halom injekció beadása mellett. Ez az egy kiskutya maradt akit megtartunk. Természetesen azóta már letettek a további szaporitasrol a szüleim. De szerintem nem ez a téma én csak egy cuki nevet szeretnék neki:D
2015. júl. 17. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!