Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyamérgezés vízzel?

Kutyamérgezés vízzel?

Figyelt kérdés

Tegnap este 9kor sétálás közben a westienk beleivott egy kis tálka vízbe ami nem messze az úttól egy füves részen volt besüllyesztve a talajba.


[link]


Egyből belénk nyilallt hogy mit keres ez itt, mindig idehozzuk kakilni.

Nemrég keltünk egyelőre minden rendben van a kutyussal.Mennyi idő múlva nyugodhatunk meg hogy nem méreg volt?Elhoztam a kis tálkát, valahogy nem tudom megállapítani hogy van-e benne méreg?Színtelen szagtalan.


Mi lehet benne fagyálló?



2015. júl. 17. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet benne, az is előfordulhat, hogy valaki csak tett ki bele egy kis vizet, szoktak ilyenkor ebben a nagy hőségben az arra kószáló állatoknak, ez nálunk is jellemző. :)

Szerintem a mérgezés tüneteit már látnátok a kutyuson, de ha bármi változást látsz rajta, mindenképp vidd el állatorvoshoz, és a tálkát is!

2015. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

szerintem is valaki jófejségből tette ki. a régi iskolám környékén sok kóbor macska él, minden sarkon van kirakva kis vizes/kajás tálka nekik. szerintem valaki az állatnak rakta ki, kétlem, hogy ennyire gonoszak lennének az emberek.

az is lehet, hogy esővíz volt benne, nem? egyébként nem nyitja meg a képet. szerintem nem kell aggódni, de biztonság kedvéért vidd el akkor az állatorvoshoz

2015. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De, sajnos vannak ilyen görények, itt a környéken pár kutyafuttatóban mérgezték a vizeket fagyállóval egy időben.

A tegnap esti mérgezés viszont már kijött volna a kutyán, nyugi.

2015. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, csak azt olvastam patkányméreg vagy bizonyos szerek 1-2 nap után jelentkeznek.
2015. júl. 17. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:
akumi, milyen környéken laksz? :( Abban a kutyafuttatóban, ahol mi megfordulunk, gombos "szökőkút" szerűség van a kutyáknak, ami egy tál kialakítású lefolyóba folyik, azt gondolom nem tudják mérgezni, mert lefolyik a felesleg, amit nem isznak meg azonnal.
2015. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!