Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok részletes...

Hol találhatok részletes leírást a BARF étrendről?

Figyelt kérdés

Nem találtam egy olyan oldalt se, ami mindent pontosan leírna.

Egyébként, milyen a tapasztalatotok az étrenddel kapcsolatban? És fokozatosan kell rászoktatni, vagy mehet rögtön? Az enyém főtt húsokat kap, tápot nem.



2015. júl. 17. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Javaslom lépj be facebookon a BARF elvek az alapoktól.... csoportba.


9,5 hónapos amstaffom 1 hónapja eszik barf elvek alapján. Az eredménye: tökéletes szőr, végtermék, kirobbanó energia, 0 testzsír és nem utolsó sorban mérhetetlen jókedv! :)


Az átállás lehet hirtelen, egyik etetésről a másikra. Felesleges fokozatosságot tartani. Ha eddig főtt ételt kapott lehetséges hogy az elején nem fog hozzányúlni a nyershez, de ha éhes lesz garantáltan megeszi. Én ezelőtt táppal etettem, amit mondhatni ki nem állhatott a kutyám (pedig hiperszupertáp volt), de amióta nyersen eszik mondhatni "megőrül" a vacsoráért. :)


Teljes szívemből ajánlom ezt a fajta etetést. Sok sikert hozzá!

2015. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Első kommentelő jól mondja, én is azt szoktam írni.

A barf eleve nyersen ad, kivéve a sertés/malac

2015. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!