Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane Corsom dog chow tápot...

Gerec00 kérdése:

Cane Corsom dog chow tápot kap. Váltani szeretnék másik fajtára, olvasgattam 1 picit és rátaláltam a Britt Premium tápra jobb mint a dog chow táp kb egy az ára. Kérdésem a következő hogy milyen fajtát tudtok ajálani? Ami jó táp de mégse patika drága.

Figyelt kérdés
Nem royal canin (Acana Orije..) árfekésre gondoltam
2015. júl. 18. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A Brit Premium jó választás, csak keresd meg a méretének (és korának) megfelelő változatát. Én is ezzel etetek és bevált. :)
2015. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még a joserán gondolkozom
2015. júl. 18. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyáim Joserát esznek, elégedett vagyok vele.

Az egyik cc, de már idős, J. balance-t eszik. (Nem írtad, mennyi idős a tied.)

A cc-m igencsak hígat tojt a Brittől, a J. tökéletes.

Az amstaffom kölyöknek J. Kids-et evett, most J. Adult Lamb & Rice-t eszik. Nem érzékeny a gyomra, de ez tetszett meg. :)


Szóval: ajánlom a Joserát.

2015. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Decathlonos Regular vagy Active illetve a Fressnapf-ban kapható Premiere High 5 sokkal jobb összetételű, mint a Brit vagy a Josera.
2015. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Én etettem Dog Chow és Premiere High 5 táppal is. A Dog Chow nem vált be, a Premiere jó volt, de nem annyira ízlett nekik, ha jól emlékszem nincs benne több hús, mint a Brit-ben.

Amúgy biztos jó a Josera is, csak drágább, mint a Brit, ezért nem etetek vele.

2015. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem bordeaux-i keverékem van, Joserát eszik, a large breed-et.

nagyon gazdaságos, nagyon elégedett vagyok a Joserával.

eddig bármelyiket próbáltam, mind bevált.

a PETISSIMO-ról kifejezetten olcsón meg lehet kapni.

2015. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 A Premiere tápban lényegesen több hús van, mint a Brit-ben, ugyanis a Brit húst tartalmaz, a Premiere húslisztet, ami már dehidralizált hús. Ha a Brit hústartalmának 70-75%-át levonod (ez a hús víztartalma), akkor máris kiderül, hogy nem is annyira jó minőségű.
2015. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!