Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van kutyája a real...

Kinek van kutyája a real pearl kennelből?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok?

2015. júl. 19. 12:24
 1/5 macdln ***** válasza:

Nekem még nincs, de szeptemberben lesz náluk egy új alom. Hamarosan megyünk előjegyeztetni egy kiskutyát.

Ismerőseimnek, akiknek innen van vagy lesz kutyusuk, jó a tapasztalatuk. Ebből a tenyészetből mindig gyönyörű, életerős, egészséges, családbarát, kiállatási minőségű és versenyeken is jól szerepelő kutyusok kerülnek ki. Minden kutya törzskönyves, oltott, többször féregtelenített. Szerintem a felnőtt kutyáik is gyönyörűek.

Én csak ajánlani tudom.

2015. júl. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 macdln ***** válasza:
Úgy értettem, hogy : *nekem még nincs kutyám a real pearl kennelből, de majd lesz. Szeptemberben pedig fog születni egy újabb alom. A mostani kiskutyák 5-6 hetesek és már le vannak foglalva.
2015. júl. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha támogatni szeretnéd azt ahogy tartják a kutyáikat, akkor hajrá ;) A felnőtt kutyáiknak gőzük sincs arról mi az hogy séta, foglalkozás, a kennelből csak a kiállításra kerülnek ki. Soha nem vennék onnan.
2015. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak megjegyezném, hogy külön emberi vannak erre...-.-
2015. júl. 29. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Jah, pont ismerek egyet közülük... nem légbőlkapott. De hajrá ha ennyire okos vagy, akkor minek kérdezősködsz, menj és vedd meg a Real Pearl kutyádat. Ők az én szememben kékszalagos szaporítók. Egy olyan ember akinek kicsúszik a száján egy olyan mondat h az aussiban megtalálta álmai border collieját, az nem tudja hitelesen sem képviselni, se tenyészteni a fajtát. De persze ízlések és pofonok, bár ebbe valahol az etika is beleszól.
2015. júl. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!