Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani nekem...

Tudnátok ajánlani nekem tapasztalatból (! ) jó kutyaovit?

Figyelt kérdés

Légyszi írjatok le, hogy ti miért tartjátok jónak és ha lehetne, akkor az árát is. Én Budán lakom, tehát egy környéken lévőnek örülnék a legjobban, de ha kell, akkor utazunk is érte.

Esetleg olyat tudnátok, ahol az első alkalom ingyenes?

Köszönöm a válaszokat!:)


2015. júl. 19. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi nemrég voltunk a Cerberos kutyaoviban, bár ez Budától messze van, Örstől kell menni a 45ös busszal negyed órát. Az első óra ingyenes. Én jónak találtam az ovit, megyünk máskor is. Bár aznap nem volt sok "feladat", inkább szocializáció sok, mert dög meleg volt, de a kutyák nagyon élvezték és a képző csajszik is minden kérdésre válaszoltak, segítőkészek voltak, kijavították a régebbi gazdikat is, hogyha nem úgy történtek a dolgok, ahogy kellett volna. Szerintem egy próbát megér.
2015. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt normális emberek dolgoznak

2015. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pesten nem ingyenes a kutyaovi? :O

Nálunk vidéken 3-4 kutyasuli van, mindenhol ingyenes, és havidíj sincs. Csak az engedelmest kell már fizetni, és az egyéb képzéseket...Soha nem laknék Pesten, mennyire pénzsóvár emberek vannak..

2015. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!