Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kb.4 hónapos kutyám harap....

A kb.4 hónapos kutyám harap. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akár ha csak meg akarom simogatni,már nyúlna is a szájával,hogy megharapjon,meg se tudom simogatni,csak ha valami játékot közben a szájába teszek.Próbáltam már,hogy megütöm,és leszidom,amikor megharap,de valamiért ugyanúgy folytatja.Érdekes módon apukámat nem harapja meg,mert ő egyszer-kétszer megütötte,úgy hogy nyüszített,és azóta őt tiszteli,még talán fél is tőle kicsit,de mikor én ütöm meg,viszonylag erősen,akkor nem nyüszít,van hogy még meg is ugat utána...Mit kéne tennem?

2015. júl. 20. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Google, 5 másodperc: [link]
2015. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is ezt csinalta a kiskutyam,azt hiszem 8honapos koraig... Eleg idegesito volt,mert azt hittem ugy marad...nem lehetett hozzaerni,simizni,mert eggbol harapott/harapdalt... Ilyenkor nonek a kiskutya fogai,meg nem utolso sorban jatek is neki
2015. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Amugy az utogetes folosleges,mert vegul ugyis abbahagyja magatol...( elozo voltam)
2015. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Tudod, a kiskutyák kutya módjára akarnak játszani az emberekkel is, addig, míg meg nem tanítják nekik, másként kell csinálni. Apukád pont olyan mértékben adott jelzést a kiskutyának, amiből azonnal levette, ha harapok, nem igazán kellemes élmény jön utána.
2015. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
azt nem tisztelet, amit a paraszt apád irányába mutat, hanem félelem..., gratulálok nektek, így kell elvadítani egy kutyát
2015. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Hajtogasd a saját szájszélét a fogai alá. Majd ha neki is fáj, nem fog harapdálni, maximum finoman rágni, ami meg teljesen oké, lévén neki nincs keze, amivel fogjon, csak a szája alkalmas erre.
2015. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. júl. 20. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Állandóan játszhatnéka van. Az enyém is ilyen.
2015. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Rohadtul nem örülök annak, hogy itt legtöbbeteknek nem tünt fel hogy hogy ilyet ír a gyerek, hogy ütik a kutyát! A kutyát nem ütjük, mert rossz reflex lesz belőle! A kutyával foglalkozni kell türelmesnek kell lenni vele. Érteni hogy mit miért csinál. Egy 4 hónapos kutya fogzik a legerősebben, persze hogy harapdál, de nem azért csinálja mert utál. Adj neki valami műcsontot vagy amit mindíg rághat majd kinövi. Miattatok vannak agresszív kutyák a világon. Ha meg akarod büntetni ne üsd! Inkább a grabancánál fogva szorítsd a földre abban a pillanatban amikor agresszív ezzel lehet tréningezni a dominancia problémát, de itt nem a kutyával van a gond, mondom mégegyszer.
2015. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!