Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fedeztetni szeretném amerikai...

Fedeztetni szeretném amerikai staffordshire terrier szukám. Valaki tud itt Magyarországon kék színű eredményes kant, akivel vállalnak fedezést?

Figyelt kérdés

Hamarosan tüzelni fog, és mivel két éves, úgy gondoltam befedeztetem. Sok kiállítási eredménnyel büszkélkedhetünk, tenyészszemléje is megvan, és nagyon jó kennelből származik (Olaszország). Kennelnevet kiváltottam. Vele szeretném megalapítani a tenyészetemet.

Valaki tudna ajánlani egy jó kék színű kant??? A szukám is kék. Annyira gyönyörű!


2010. márc. 5. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Itt kérdezd meg, hátha van valakinek van kék amstaffja, [link]


Nekünk van 12 hetes tk-s jó kennelből származó amstaffunk, de vele még nem aktuális.:) Küldesz képet róla?

2010. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A www.amstaff-hungary.com-ra regelj, és kérdezzgess ott.
2010. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen jó szukád van, akkor keresd fel a magyarországi jobb tenyészeteket, járj el kiállításokra, hogy megismerd az eredményes kanokat, vérvonalakat, ne ezen az oldalon kérdezősködj.

Itt is van egy amstaffos fórum:

[link]

2010. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, most néztem hogy az lemaradt, hogy 12 hetes kék kan amstaff:)
2010. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat a párom nevében is!!!

Eljárunk kiállításokra rendszeresen. A párom ma mondta, hogy talált egy jó kék kant a szukánkhoz, már a tenyésztővel is felvette a kapcsolatot, ha tüzel a szukánk, vihetjük. Ő kutyázik, én lovakkal foglalkozom. :D

2010. márc. 7. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!