Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegán vagyok és szeretném...

Vegán vagyok és szeretném hogyha a kutyám is az lenne. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 20. 19:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
88%
Na ne már.
2015. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
89%
A kutya húsevő.
2015. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
95%

SOHA!!! egyetlen esetben sem, egyetlen állattal kapcsolatban sem "jó ötlet" és nem is tisztességes, és nem is etikus szembemenni a természettel, és magának az állatnak a természetével!!!


Ez egy siralmasan nagyképű, önző, elvakult hozzáállás.


Eddig a tények.


Ami a saját szubjektív véleményem, leköpni való, undorító, és megvetendő ez a személet, amivel egyesek a sárba tiporják a több millió éves evolúciót, az önteltségük miatt!

Ráadásul egy olyan állattal szemben, amelyik nem önként jelentkezett, hogy az adott emberrel akar együtt élni, és a legjobb szándékkal lesi a gazdája minden óhaját, mert meg akar neki felelni.

Ezért cserébe a tiszteletnek a teljes hiányát adni, és önkényesen figyelmen kívül hagyni a legelemibb igényeit, több, mint pofátlanság!

2015. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 az utadon elveszek válasza:
91%

a kutya ragadozó állat, ennyi

én ugyan nem eszek húst, de eszembe se jutna a kutyámtól megvonni

2015. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
87%

nem. tartsál nyulat vagy hörcsögöt vagy papagájt vagy szárazföldi teknőst. vagy ha érdekel írok még olyan állatot aki nem igényel húst.

de eszedbe ne jusson kutyát/macskát/ragadozó hüllőt húsmentes étrenden tartani mert te úgy étkezel.

ezzel szerintem állatkínzást követnél el, mégha a törvény nem is bünteti.

nem vagy te jehova hogy ráerőltesd a szerinted jó eszmét másra is, főleg nem a kutyádra. ha nem vagy hajlandó normális kaját adni neki akkor add oda más felelős állattartónak.

2015. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
91%
Én sem eszek húst, nagyon ritkán csirkét, vagy halat, de soha eszembe nem jutott, hogy a kutyámat ne úgy etessem, ahogy egy ragadozót kell.
2015. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
34%

Én ellenzem ,mert alapvetően egy sültbaromság az egész! DE!! Lehet olyan étrendet előállítani amivel hús nélkül is lehet állati fehérjét bevinni. Gondoljunk pl a gyúrósok koncentrált fehérjekivonataira,ami általában tejből van vagy tojásból. Szóval elvileg és gyakorlatilag is lehetséges a dolog. Csak abszolút semmi értelme.


Csakis növénnyel etetés viszont káros hatással lehet a kutyára.

2015. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
90%

szóval komolyan, ha ellenzed a húst és nem szívesen nyúlsz hozzá , nem vásárlod akkor tarts olyan állatot aki a zöldségevésre specializálódott. de ha megnézed pl a rágcsálók fogazatát és a kutyáét, teljesen eltérő. a gyomruk is.

egyetértek a cikkel annyiban, hogy a konzerv kaja nem a legjobb választás. de akkor is van lehetőség normálisan etetni a kutyát/macskát.

de ne a te elvakult baromságod alapján, hanem amilyet igényel

2015. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
89%

"gyakorlatilag is lehetséges a dolog"


Ez nem igaz, az egészséges emésztéshez, és életfunkciókhoz ugyanúgy hozzátartoznak a kötőszövetek, hámszövetek, inak, csontos ballaszt anyagok!!!

Ezt NEM LEHET mással pótolni, ami "olyan, mint ha..."

2015. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően megoldható, de csak a kutyának ártasz. Pl: barátnőm se adott neki egy falat húst se, kölyökkorától kezdve 20 000 Ft-os tápokon élt a kutya, hát mondjuk meg is látszik...
2015. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!