Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez nem baj, vagy mindenképpen...

Ez nem baj, vagy mindenképpen orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés

Kutyámat májusban műtötték szarvhártyafekélyjel, úgy vettem észre, hogy ahogy ráesett a fény a szemére, a szeme közepe kék volt. Az orvos cseppeket adott, de végül meg kellett műteni májusban. Egy lencsét illesztettek be neki, az orvos azt mondta, jól sikerült a műtét. Az normális, hogy nem barnult vissza a szeme, hanem kék maradt? A látását nem befolyásolja.


[link]


Köszönöm a válaszokat!


2015. júl. 21. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost. Ő biztos infót tud adni arról hogyan és miként kell gyógyulnia, illetve normális e egy ilyen műtét után. Ha kell nézesd meg vele. Ez a biztos.
2015. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A műtét után látta, annyit mondott, hogy nagyon szép a szeme.
2015. júl. 21. 09:46
 3/3 anonim ***** válasza:

ha az orvosban nem vagy biztos nézesd meg másikkal biztos ami biztos, viszont nehogy úgy járj mint én, mert olyan orvoshoz sikerült átvinnem aki az előzőnél tanult és nem akarta besározni így nem mondott direkt rossz véleményt, viszont akart adni egy rakat "vitamint"!!! mondván hogy nem árt, csakhogy elkérjen érte pénzt.

am nekem is mopszom volt! ;) és műtét után 2 hónappal elhunyt! neki gyomorfekélye volt. több 100 ezer huss!!!! mind kezelésre, meg mert ők nem biztosak magukba és jön egy szakember megnézni. és még egyszer képesek voltak elkérni érte ugyanazt a pénzt!!! rohadt szemét egy dolog! az a fehérvári úton van 17.kerben. azóta inkább benzinbe rakom azt a pénzt és a mostani kutyáimat olcsón kezeltetem értelmes dokinál vidéken!!!!ráadásul harmad annyiért van nála minden, mint itt pesten, úgyhogy az út is megéri!! és szereti az állatokat, nem csak dolgozik és legyen már munkaidő vége!

2015. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!