Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a BARF-os,...

Mit gondoltok erről a BARF-os, rendelős oldalról?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy még nincsen kész, ezért beszéltem az oldaltulajdonossal és azt mondta, hogy szeptemberben már lehet is rendelni és minden elérhető lesz az oldalon. Az árakat is megmondta, ha valaki kéri privibe elmondom, de egyenlőre csak annyit szeretnék, hogy érdemes innen vásárolni?



2015. júl. 21. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Le kell tesztelni, mert látatlanban kitudja jó e, vagy sem. Én személy szerint nem rendelnék, jobb szeretem magam összeállítani a napi menüt, így ténylegesen látom a tartalmát, pontosan elosztom a mennyiségeket a kutyám igényeinek megfelelően. A darálékok nem szimpatikusak, mert Isten tudja mi van bennük.. mondani bármit lehet sajnos.
2015. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta az ember, hogy a darálékot ők csinálják és biztosra mondta, hogy az jó. Meg az összes zöldséget ők termesztik.
2015. júl. 21. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy azt mondja jó, elvégre el akarja adni. :) Persze nem kizárt hogy tényleg jó alapanyagokból készül. De gondoljunk csak bele, ha nincs benne "titkolni való" akkor miért is darálék néven fut?


Ez csak az én egyéni véleményem.

2015. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, a vállalkozó csak a csirkét ismeri, mint húsfélét.
2015. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De van pulyka és marha is.
2015. júl. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!