Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mini yorki? Tapasztalatok?

Mini yorki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

TUDOM HOGY NINCS ILYEN CSAK A SZAPORÍTÓK ÁLTAL...eltudom fogadni..viszont akinek van/volt ilyen fajta (min/extramini) kutyája kérem írjon üzenetbe..

Egyéb kérdéseim:

-milyen "mellékhatásokkal" járhat ez a fajta.? mert ismerősöm szintén mini yorkitulajdonos.. az ő kutyája nagyon nyugodt (alap természetre,nem nevelés miatt) és egész nap elvan és nem agresszív/hiperaktív.

Köszönöm.


(kérlek ne írjatok olyan kommentet,hogy nincs ilyen fajta stb.. köszönöm a megértést)



2015. júl. 21. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7019081-6-het..

[link]


Az utóbbi kettő ugyan nem yorki,de a szaporított, olcsó kutyákra sajnos ez a jellemző...

2015. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek "extra minije" van. A kutyának nincs könnycsatornája, heti 10 ezer a műkönny, és a légcsőszűkülete miatt ilyen hőségben csak légkondi mellett marad életben. Más baja nincs, jókedvű, aranyos kiskutya.
2015. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem...Köszönöm
2015. júl. 21. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Légcsőszűkület gyakori náluk, előfordulhat még epilepszia, hipoglikémia (alacsony vércukorszint) a termetük miatt.

Természetileg, viselkedésileg minden kutya más, külön személyiséggel. Általános jellemzés van csak rájuk, mint terrierek.

Az enyém alap természete: ugatós, idegenekkel bizonytalan, a családtagokhoz nagyon ragaszkodó, bújós és szeretetéhes kutyus. Más kutyákkal nehezen jön ki, a macskákkal nincs gondja, a hörcsögre vadászni akar. Okos, szófogadó, sosem volt rombolási hajlama, minden biztonságban van tőle, semmiben sem tesz kárt. Evésnél a száraz tápok terén válogatós, de a főtt húsokat, porcokat gond nélkül megeszi kis darabokban. Reggel sosem ébreszt, addig alszik ameddig én, aztán kiviszem a dolgát elvégezni. Tiszta kutyus, azt sem szereti ha sáros lesz a lába. Hiperaktivitás rá sem igazán jellemző.

2015. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Én csak olyanokat látok, amik rángatóznak mint south parkból timmy.
2015. júl. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!