Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriver és labrador...

Golden retriver és labrador retriver kutyusa van valakinek? Érdemes venni esetleg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 22:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

vedd fel a kapcsolatot a retriever fajtamentőkkel [link]


de figyelmeztetlek nagyon kemények, nehéz tőlük kutyát szerezni, ellenőriznek mindent...

2010. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Micsoda mázlista vagy. Nagyon nagyon nagyon szeretnék egy ilyen kutyát. Bementem a zug.hu-ra, de hogy keressem meg a tiédet? Több mint 1000 kutyus van fent.
2010. márc. 5. 23:27
 13/19 anonim ***** válasza:

Köszi, én is mázlistának érzem magam. A zug.hu-ra Ghita néven raktam képet a galériába, ahogy bejön a képek sora, tegnap még az első oldalon volt. Két kép is van róla, az egyik Vörös zsarnok, vagy vm. ilyesmi néven, egy kis vörös macskával a hátán. Jól példázza a kutya macskákhoz való hozzáállását :) A másik Kittikém néven fut, így hívják a kutyámat :)

És sok sikert a kutyushoz!

2010. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tyűű, a menhelyek tele vannak golden és labrador keverékekkel, kölykökkel is!

Ne vegyél háztól, szaporítótól, pénzért keverék kutyát. Azt a pénzt add oda inkább egy menhelynek adományként a kutyáért cserébe.

Nézd, ők labi keverékek:

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

2010. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem, milyen helyesek, az a sok szegény kutyus!!!

Szegény Zsömi, olyan sovány, az a sok disznó ember, akik vannak olyan sznobok, hogy fajtiszta goldent akartak tartani, de cs**nek ivartalanítani, a kölyköket meg kidobálják!!!!

Az enyémmel is ezt tették, pedig milyen sok örömöt okoz nekem, és mennyire aranyos...és mennyire a kedvemben akar járni!

Az a sok bolond ember mind megfosztja magát egy kedves társtól, és bánatot okoz a kutyának is...

Bocs az offért, kitört.

2010. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat, a segítséget. Az a nagy helyzet, hogy marha messze lakom Pesttől, a retriver kutyamentő is ott van. Zala megye környékén nem tudtok ajánlani esetleg?
2010. márc. 6. 22:24
 17/19 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem. Láttam Kittike képeit. Nagyon szép kutyus. Haláli azzal a macskával. Nekem is van 2 cicusom.
2010. márc. 6. 22:27
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Már linkeltem egyszer:

Az ország különböző menhelyein, sintértelepein lévő golden és labi keverékek:

[link]


Itt térkép szerint meg tudod nézni a hozzád legközelebb eső menhelyeket. Ha rákattintasz a "tüskére", kiadja a honlapjuk címét is, és ott meg tudod nézni az aktuális kutya kínálatot.

[link]

2010. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nnnn
2011. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!