Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15000 forint értékben hol...

15000 forint értékben hol találok fajtiszta kutyát 7 hónapos kisfiam mellé? Lehetőleg nagy termetűt.

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 23:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
71%

A szerencsétlen keverék kölyköket százával altatják el a telepeken, nem értem miért nem mentesz meg egyet ingyen, és miért akarsz inkább fizetni egy fajtisztáért...

A másik, hogy nem értem mit jelent az, hogy "7 hónapos kisfiam mellé"? Én eleve nem raknék semmilyen kutyát 7 hónapos gyerek mellé, aki mindent a szájába vesz... de nem vagyunk egyformák :)

Amúgy meg vatera, expressz.hu... keresgélj.

2010. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
98%

Nos ,Én csak annyit fűznék hozzá olcsó húsnak híg a leve aki fajta tiszta kutyát akar és 15 e akar rá költeni az valószínű szaporítótól fog vásárolni aki nem törődik a kutya nemesítésével neki csak az a lényeg kutyakölyök =pénz,

sok kutyakölyök = sok pénz ,ezért fajtabetegség ,beltenyésztés,szocializáció hiánya........

2010. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
98%

egy 7 hónapos kisfiú mellé mindenképpen megbizható helyről vegyél kiskutyát, ahol egészségügyileg szűrve vannak a felmenők.

Na és ekkora baba mellett nem árt az sem ha a szülők nem idegbetegek, ideggyengék (mint ahogy a szaporitóknál vannak..)

2010. márc. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem, ha 15 ezer forint van csak a kutyára, ami ráadásul legyen nagytestű, akkor miből lesz oltva, etetve, tanítva, rendben tartva?
2010. márc. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
89%

Mar bocsas meg a nyerssegemert, de te tiszta hulye vagy.

Nem hiszem hogy annyira raersz, hogy a 7 honapos gyereked melle beszerezzel egy akarmilyen testu, akarmilyen aru akarmijen fajtaju kolyokkutyat. Mert 100, hogy azt akarsz. Szoval, azthiszem, nem vagy szazas...

2010. márc. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
97%

először is nem fajtiszta,hanem FAJTAtiszta.Másodszor:a 7 hónapos gyerek azt sem tudja még,mi az a kutya,biztosan jó lenne neki keverék is.

Azt hiszed,hogy később szaporítod a fajtatisztát és jól jön a gyerek mellé egy kis pénz is?

Szánalmas,mikor ilyen hirdetéseket olvasok.Mintha a gyerek ragaszkodna a fajtatiszta kutyához,nem a sznob szülő.

Csak 15 ezred van kutyára.Mi lesz,ha az ennyiért szaporítótól vett kutyád megbetegszik és sok tízezer lesz a kezelés?Eldobod és másikat veszel megint 15-ért?

Vegyünk pl.egy gyomorcsavarodást,ha tudod,mi az:a műtét,ha egyáltalán sikerül,akkor elérheti a 100 ezres nagyságrendet az utókezeléssel,speciális kajával együtt.Miből?

2010. márc. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
4%

Ti normálisak vagytok?Mi bajotok van?:S

Egy szóval nem írta hogy szaporítani akarna kutyát...Ő csak annyit írt hogy kutyát szeretne venni és érdeklődött hogy hol találna, alapból 1 kutyát szeretne, hogy akarna szaporítani?De azt sem értem mi bajotok van 15000 Ft-tal ha nem törzskönyves a kutya akkor simán tud venni ennyiért is és NEM csak szaporítóktól...Ja és írtátok hogy csak 15000-et vagy hajlandó fizetni a kutyáért akkor miből eteted stb. Na ez az igazi sznobság! ha már nem veszel kutyát csak 100.000 érték körül...Képzeld lehet tényleg a gyerek mellé szeretné...egyszer ő is felnő

És mielött valaki írná a helyesírási hibákat lesz*rom nagy ívben:)

2010. márc. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 A kérdező kommentje:

nagyon rossz embert akartok kioktatni!!!

Ugyan is elárulom nektek,hogy van egy tacskó keverékem,egy yorkim és egy foxi keverékem!Ja és egy macskám.A foxit leszámítva min a NOÉ Állatmenhelyről van.Azért mert a kutya megvételére ennyi pénzem van attól még el tudom tartani őt/őket.

A férjemnek lenne a névnapi ajándéka egy kutya.Neki a bordeauxi dog a kedvence.Szóval első sorban ilyet szeretnék.

Sőt elárulom,hogy minden évben azt az 1 százalékot a NOÉnak adom.És év közben is szoktunk nekik adományozni!!!!!

2010. márc. 6. 08:04
 9/82 A kérdező kommentje:

Meg lehet úgy nevelni a kutyákat,h ne legyen baja a gyereknek.Na bumm,egy kis nyáltól nem lesz semmi baja.Erősödik az immunrendszere.Nem hemperegtetni akarom velük.


Ennyi kutya mellett van időm a gyerekre akkor egyel többre is lesz.

2010. márc. 6. 08:07
 10/82 A kérdező kommentje:

Szóval szerintem akik olyan szépen egy szó nélkül le hurrogtak nyugodtan lehet bocsánatot kérni!!!!

Nem értem,miért nem kérdeztek előbb????

Komolyan,vicc amit műveltek.

Az emberek ha már meg említik azt a szót,hogy fajtatiszta akkor ti már egyből,menj a menhelyre és fogadj örökbe......

Először kérdezzetek!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 6. 08:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!