Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hűtitek a kutyátokat...

Hogy hűtitek a kutyátokat ilyen melegben?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk és jelenleg 35! fok van nálunk. Nagyon féltem a kutyámat, hogy fogja bírni amíg elmegyek dolgozni.

Amikor itthon vagyok sokat zuhanyoztatom+ vizes törölköző van a hátán. de félek, hogy amíg dolgozom, hőgutát kap, mert ugye nem tudom addig hűteni. Ti mit csináltok ilyen esetben?

Ha leterítek vizes törölközőt a padlóra és ráfekszik az elég?


2015. júl. 23. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:

En is panelbsn lakom,de azert 35fokra nem melegszik fel a lakas.

Hajnalban szelloztess,aztan zarj be minden ablakot,es minden redony le! Igaz jo sotet lesz a lakasban,de igy elvielheto,29fok korul van a lakas.

En kutyim igy jol birja 😊

2015. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hülyeség amit írok, de szerintem nem jó ha a hűtéshez szoktatod, mert utána még forróbbnak fogja érezni a levegőt, ha nem kapja meg a hűtést. Ventilátorod nincs? Legyen sok víz előtte. Mást nem tehetsz.
2015. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van hideg pléd szerű cucc, nem emlékszem a nevére, kék zselés akármi és hideg magától mindig. Fressnapfba is árulják ha jól tudom, sajnos se márka se név nem jut eszembe :(
2015. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vehetsz pár kiló jeget kúton vagy hipermarketben, és azt is berakhatod valami zacskóba, az, amíg olvad, eléggé lehűti legalább a közvetlen környezetében a levegőt. Odahúzódhat, ha nagyon melege van.
2015. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 32 fok van, pedig ablak zárva, függöny behúzva.:S Nálunk víz mindig van előtte, amikor tudunk teszünk bele néhány szem jégkockát is boldogan ropogtatja. A fressiben vettünk neki Petcool matracot (zselés anyag, ha ráfekszik a nyomástól -10 fokot hűl), imádja a folyóson a csempét is. Ha gondolod enyhén vizezheted is a kutya szőrét, de ezzel ésszel nehogy a bőre-szőre ne bírja. Nálunk reggelire és vacsira kap dinnyét a hűtőből, imádja, persze csak kiegészítésnek jó. Hallottam olyat, de mi még nem csináltattuk meg, hogy ilyenkor a talppárnából ki kell nyíratni a szőrt meg a pocakjáról le kell tolatni "pucérra", mert akkor könnyebben hűti magát ha hideg helyre fekszik. Szerintem mást nagyon nem tudsz tenni, amikor tudod füves, árnyékos, enyhén szeles helyre vidd ki, ott jobb az idő.
2015. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mélyhűtőben lefagyasztasz pár palack vizet vagy hűtőtasakot aztán bebugyolálod rongyba és a fekhelyébe teszed.


Vagy veszel egy rahedli jeget és beöntöd egy ládába, vödrökbe és berakod a szobába, picit talán az is hűt.


Nálunk is 30 fok van lakásban, pedig ez társasház 1. emelet és nem is túl napos :/ Megy állandóan a ventilátor.

2015. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Berakom a mélyhütöbe.
2015. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kis borhűtő a szobában és ha elé állok hűti a lábamat, mert az üvegajtaja átengedi kicsit a hideget, kutya is elé feküdhet.

[link]

2015. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Üdítőket tartok benne.
2015. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!