Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyik valami a kutyambol. Mi...

Folyik valami a kutyambol. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
6 napja megfialt a kutyam es azota folyik valami veszeru belole. Mi lehet az es hogy allitsam el??

2015. júl. 23. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez természetes folyamat, tisztul a méhe. Azért nem ártana megmutatni állatorvosnak, nehogy fertőzést kapjon. Valószínű ad rá antibiotikumot, de az is lehet, hogy semmi gond nincs, ezt csak a doki tudja eldönteni.
2015. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell szaporítani ha ezt sem tudod???


Igen,egy darabig tisztulnak a szukák szülés után.De azért nem ártana orvoshoz vinni,mert ilyenkor ahogy az első is írta nagy a fertőzés veszélye!! Illetve ha folyamatosan folyik az nem normális,inkább pisilésnél normális egy darabig,hogy vér is jön. Régen nálunk is voltak kiskutyák,tudatlanul csináltunk egy almot sajnos,azóta is lelki ismeret furdalásom van,hogy szaporítottam a tk nélküli kutyámat,na mindegy! de én legalább annó mindennek utána jártam,orvost kérdezgettem,tudod előbb érdeklődni,informálódni és utána bele vágni!!

2015. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne aggodjatok napi 3 alkalommal megmosom es betadinnal fertotlenitem neki. Eleg idos a kutya es mar sokat fialt. ilyen feltuno modon meg sosem folyt neki azert kerdeztem ra
2015. júl. 23. 11:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Aha, tök jó, hogy megmostad, meg fertőtlenítetted, csak azt nem tudod, hogy belül mi zajlik.

Fogd meg a kutyádat, vidd el egy olyan állatorvosi rendelőbe, ahol tudnak ultrahangot csinálni.


Most inkább nem írom le a véleményemet az idős kutya sokszori fialtatásáról és a szaporításról, majd mások megteszik helyettem, de szégyelld magad !

2015. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Tenyésztő vagy??Melyik kennel?...gondolom....ha az lennél akkor tudnád mi történik.
2015. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Az összes ilyen szaporítót jelenteném a NAV-nak meg az összes hatóságnak!Az ilyenek miatt kell harcolni az állatvédőknek!Szégyelld el magadat!!!!!
2015. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez roppant mód érdekes: napi háromszor megmosod és fertőtleníted? Az egész méhét, szülőcsatornát tudod fertőtleníteni?????!!!!! Nagyon ügyes. Ezt ugyan moshatod és fertőtlenítheted, ez belülről jön, ahhoz pedig gyógyszer kell. Ha már sokszor volt kiskutyája és most megváltozott valami, máshogy zajlik a dolog, akkor ne itt kérdezősködj, hanem hívj állatorvost!!!!! Amúgy is alap dolog, hogy ellés után egy héten belül lássa orvos az anyát is meg a kölyköket is.
2015. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Eleg idos a kutya es mar sokat fialt" - hát gratulálok. Idős kutyát minek elletsz?!

Lehet pl. méhgyulladása. Irány az állatorvos, mert könnyen belepusztulhat. Az, hogy kívül lemosod, az kb. annyi, mint halottnak a csók.

2015. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, én remélem, hogy hasonló gondossággal fognak majd téged is kezelni az orvosok, mikor dögrováson leszel, mint ahogy te bántál a kutyáddal. Megérdemled, hogy folyjon belőled valami "cucc" 3 napig, és közben mosogassanak meg kenegessenek.
2015. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!