Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tervezek hozni egy pitbull...

Tervezek hozni egy pitbull kutyát haza, de van egy kutyám 3 éves és fél mindentől, ha dörög az ég beszalad a házba és nem tudom ki vinni se, sorolhatnám még. (? )

Figyelt kérdés
Ha haza hozom a pitbull kutyát nem lesz olyan mint a mostani kutyám? Nem foglya be folyásólni a viselkedését?

2015. júl. 23. 15:25
1 2
 1/15 sippara ***** válasza:
100%
Első körben a meglévő kutyát kéne egy legalább élhető szintre felhúzni,ugyanis de, fogja (így, pontos j-vel, Jézusom) befolyásolni (egy szó, rövid o) a """pitbull""" (gyanítom, szapis bullmix) viselkedését - ráadásul elég valószínű ,hogy ha a meglévő kutyáddal se tudsz kezdeni semmit, nem lenne a legjobb ötlet egy bullmixet hazavinni, ugyanis így kezdődnek az aktívos "pimbú széttépte a családot" riportok.
2015. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

De, lehet, hogy az is félni fog a vihartól.

Csak nem azért, mert a másik kutya is fél, hanem

-ő is ilyen alapból, fél a vihartól

-te erősíted meg benne (esetleg az elsőnél is), hogy a vihar félelmetes.


Nem bírom, ne haragudj, de helyesen: "Nem fogja befolyásolni a viselkedését?"

2015. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg inkább a már meglévő kutyussal kéne most foglalkoznod! Nem pedig hozni egy másikat. Ő is szereti a törődnek vele, azt nem gondoltad?
2015. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért kéne neked "pitbull", hogy ne féljen a vihartól vagy mi?
2015. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj de kutyát a közeledbe sem engednék :( sajnálom de nekem az jön le, hogy az előző kutyáddal se foglalkozol, nem az számit neked hogy szeresd és foglalkozz vele hanem, hogy legyen egy kutyád ami melett feszithetsz :S
2015. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bollocks ***** válasza:
87%
Kérdező, ugye tudod, hogy a pitbulltól nem lesz nagyobb a pöcköd?!
2015. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezébe nem való ilyen kutya!!!!
2015. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én is meg lepődtem mikor "foglya" szót írtam. :D


De a lényeg, nem,nem azért szeretnék kutyát hogy feszítsek miközben vele vagyok(Én úgy gondolom hogy nekem nem kell feszítenem ahhoz hogy észre vegyenek) a másik, nekem nem kell nagyobb"pöcök" elégedett vagyok vele, de a kérdésre nem válaszoltatok,olyan lesz e vagy sem? Nem vagyok én annyira tapasztalatlan mint gondolnátok, a mostani kutyámról is gondoskodók,jó minőségű tápot adok neki, naponta többször is foglalkozok vele,naponta viszem sétálni stb. Azért mert helytelenül írtam két szót egyből ítélkeztek.

2015. júl. 23. 17:34
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Pitbullt ugyan nem fog kapni a kérdező, mármint rendes pitet. Alig tenyésztik MO-n, ráadásul megválogatják kinek adnak, szóval nem kell aggódni.


Mellesleg nem javaslom hogy újabb kutyát hazavigyél.

2015. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miből gondolod te hogy nem fogok kapni? Nyugodj meg meg toldom egy 20asal azt oda adja ha így nem. :D
2015. júl. 23. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!