Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani működő...

Tudnátok ajánlani működő Landseer tenyészetet?

Figyelt kérdés

Magyarország és Szlovákia érdekel csak ( ez az amiért max elutaznék), kiállítási hobby kan, tehát tenyésztésre nem, törzskönyvvel természetesen, ár mindegy.


Magyarországon már nagyon sok nem működik, ami van is az nem nyerte el a tetszésemet.


2015. júl. 23. 15:58
 1/4 Yuume válasza:
[link] ők? Ha jól tudom náluk júliusban lehetett előjegyezni kölyköket, lehet még van szabad kutyusuk. Nekem szimpi, ráadásul friss tenyészet, első alom :) Esetleg kutyakiállításokon próbálj meg kérdezősködni, ha nem jönne össze
2015. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, már válaszoltak is! Már sok kiskutya le van sajnos foglalva. De felírt ( mivel január környékén lesz kölyök). Szóval hátha jut valami nekem is, vagy más addig vissza mondja, amúgy igen, nagyon szimpik, sok infó van az oldalon. A kannak van vizsgája is. Miskolcra mennek a Retro CAC-ra ott megnézem élőben is a mamakutyát.


Hol találtad ezt a kennelt? Mert én Szlovákiában csak egyet találtam de az nem is működik már.

2015. aug. 4. 18:51
 3/4 Yuume válasza:
[link] ezen az oldalon alul, de ha jól láttam akkor a többi az mind csehországi tenyészet
2015. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez ideális, nincs olyan messze tőlem! Csehbe nem akarok elutazni, nem igazán jönnek be az ottani kutyák, már néztem egy párat. Osztrákba meg az árak miatt nem akarok. Gondolom csillagos ára van egy kannak.
2015. aug. 4. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!