Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kennel?

Amstaff kennel?

Figyelt kérdés
Tudom, gugli a baratom, de elsosorban szemelyes tapasztalokra lenne szuksegem, valamit infora, mivel ez a fajta most robbanas szeruen terjed, minden masodik ember "tenyesztonek" mondja magat.. Olyannal is talalkoztam, aki kamu papirokat tett fel netre, szoval, valodi, elismert kennelek nevei kellenenek.

2015. júl. 23. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben az adatbázisban megtalálod a kenneleket, bár nem ismerem az összeset, de érdemes érdeklődni: [link]


Személyes tapasztalatom egyikről sincs, akitől az én kutyámat vettem, az a tenyésztő már nem tenyészt, de ő az Imperial és a Tiger Tattoo's kennelt tartja a legjobban. Nekem még a Sweet Gangland kutyái is nagyon tetszenek.

2015. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*tartja a legjobbnak, elnézést, elírtam.
2015. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!