Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám két hete kapta meg...

Kiskutyám két hete kapta meg az első veszettség elleni oltását. A helyén most egy kemény csomó van. Ez normálisnak számít?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elő szokott fordulni injekciók helyén csomó, de ez még szemmel is látható, tapintásra kemény és elég nagy. Sőt mintha az utóbbi napokban lett volna nagyobb, előtt is éreztem, de nem ekkorának.

2015. júl. 25. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Veszettség elleni oltás után az én kutyámnak is mindig lesz egy pukli, ugyanígy, kb 2 héttel később.

Nyugi, magától el fog múlni.

2015. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor jól éreztem, hogy mostanra lett ilyen. Remélem gyorsan elmúlik, azért figyelem.
2015. júl. 25. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen még nem volt, de azt mondják normális dolog. :) Ha nagoyn zavar, akkor mutasd meg dokinak és akkor biztosan megnyugszik a lelked!
2015. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már volt mindkét kutyának. Normális, kb 2 hét alatt elmúlik!
2015. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!