Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan bizonyitsak a szüleimnek?

Hogyan bizonyitsak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy border colliem es a mamáméknal lakik de viszont szeretnem ha naluk lakna kertes házban lakunk nagy udvaral,szép a kertünk ezert apa nem szeretne ha kikaparna a kertet,meg a kutya kaki,anya azt mondta hogyha nem fog kaparni jó kutya lesz akor itt lehet de mivel apa dönt ezert nem tudom hogy bizonyitsak hogy nalunk lehesen a kutyam.De viszont azt is szeretnem hogy egy kenelt csinalni azudvarra egy nagyot amibe a kutya lehetne de persze mindig menenk setalni es kiengednem futkározni.

Hogy bizonyitsak neki?Segítsetek légyszi!


:)



2015. júl. 26. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Bordert kennelbe?? :O


Felejtsd el.

2015. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de nem akarom kenelbe rakni ugy akartam ertelmezni hogy a mamameknal mamam csinaltatott egy kenelt amibe van es nem nagyon tetszik hogy ott van a kenelbe

eszem agaba sincs belerakni egy bordert!

2015. júl. 26. 10:55
 3/7 A kérdező kommentje:
ja a kenelest a tesom irta nem akarom berakni!
2015. júl. 26. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha egy kutyát,legyen az bármilyen fajta, rendes lemozgatjátok akkor nem fog ásni! A legtöbb kutya azért ás,rág,rombol,szökik,mert nincs lefárasztva. Ha minden nap fizikailag és szellemileg lefárasztjátok nem fog ásni.A kakit meg naponta össze kell szedni ennyi.

Nekem egy csomó ismerősöm csinálja azt,hogy minden reggel vagy este körbe járja az udvart,felszedi a kakit majd slaggal vagy egy vödör vízzel leönti a helyét.


Ha azt akarjátok,hogy ne kakiljon a kertbe akkor napi 3 x vigyétek ki sétálni és kert tiszta lesz.


Csak akkor gáz ha ezt megszokja aztán vmiért egy két séta kimarad és tartogatja a kakit.

2015. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Nekünk van egy rosszcsont kutyusunk és a kertnek azóta semmi baja, mióta teleszurkáltuk pici drótdarabokkal. Na meg utána teleültettük jó szúrós rózsával is, ezért most már semmit nem ásik ki a kertből és a kiscicák se végzik ott el a dolgaikat. A kennelt semmiképp ne csináld, max este zárd be! Inkább vegyél egy nagyméretű kutyaházat (mi a Jófogásról vettük, 12.000. Ft volt és a keverékem jól elvan benne), és amikor a kutyádnak kedve tartja, bemegy. Nem kell bizonyítanod, ezt megmondod, oszt csá. xDD

Remélem segítettem. :)

2015. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

5-s ilyet még nem hallottam, teleszurkálni dróttal a kertet.

Arra nem gondoltok, hogy komoly sérülést okozhat a kutyának?

2015. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
A földbe szúrt drótok nem ártanak a kutyának, de a kennel igen?
2015. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!