Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon féltem. Lehet, hogy...

Nagyon féltem. Lehet, hogy baja lesz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy elég nagy családi házunk,mellé egy szép kis udvar. Van egy kutyánk,egy nj. Ott élek én,apum,anyum,tesóm,mamám..,a családom. Ma 21:00-kot felkellett mennünk a közeli városba,csak holnap este/délután érünk haza. Etetés nem gond,egy megbízható szomszédod megkértünk,hogy etesse meg reggel.De nem tudom,mi lesz holnap,így,hogy egyedül van. Éjszaka mindig kint szokott lenni,egyedül,az sem gond

De nappal még sosrm volt egyedül ennyi ideig.

Nagy félek,aggódok. Mi történhet vele?Eshet valami baja?



#egyedül #szomszéd eteti #éjszaka próblémamentes #nappal bajos
2015. júl. 26. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja.
2015. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem lesz semmi baj ne aggódj
2015. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos?! Vagy legalább kevés az esélye,hogy baja essen. Megy a zö l d pipa.
2015. júl. 26. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem lesz baja. Én mikor szültem, tél volt és kizárva maradt a fázós amstaffunk. Ez éjszaka volt 11fele és legközelebb másnap délután ment haza a párom hozzá. Nem kapott reggelit, vize is fagyott volt, de kibirta:) utána vettünk kárpótlás gyanánt neki egy kis velőscsontot megfőztük és örült :D
2015. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!