Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a lépések ha feljelentem...

Mik a lépések ha feljelentem az állatvédőknél?

Figyelt kérdés

Csak futólag nhány infó:


Albérlőnk van, aki nem hajlandó fizetni. Nem lehet elérni telefonon. A kutya pedig egész nap a lakásban van bezárva, néha ugat, a szomszédokat zavarja.

Kulcsunk bár van a lakáshoz, de a kutya harapós, nem merünk bemenni, sem elérni a "jó" gazdáját.


Ez a probléma egyébként már nem először fordult elő, hogy a gazda eltűnik napoka, vagy elnémítja a telefont, és egyszerűen a lakásban van.


De minket a kutya sorsra jobban ízgat, mint a gazdija.

Fel szeretnénk őt jelenteni az állatvédőknél, a nem megfelelő tartásért.

A kutya a benti szobában van általában bezáva, oda is piszkít, mi már többször figyelmeztettük, hogy vigye le többször sétálni, hogy ne a saját ürülékében legyen az a szerencsétlen kutya, ekkor pár napig be is tartotta aztán minden ment úgy mint először.

Hogy hogyan eteti, nem tudom.


Óriás Snauzer-ről van szó, hím és nincs ivartalanítva. Legalább 2-3 éves lehet, és harapós.


Budapesten a 23-kerületben laknak, ahol nem találtam állatvédőt, csak 22-kerületeit, az is jó lenne?

A segítségeteket előre is köszönöm.



2015. júl. 27. 09:34
 1/2 Akiteki ***** válasza:
16%

Milyen állatvédőnél?? Nem hatóság senki. Bárki állatvédő, aki kikiáltja magát annak.

A helyi önkormányzat jegyzőjénél jelentheted be.

2015. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha bejelentem a helyi önkormányzatnál, akkor hány napon belül vizsgálják felül az ügyet?


Mikor tudjuk meg, mi van a kutyávval? Elveszi tőle autómatikusan, vagy csak figyelmezteti? A figyelmeztetéssel nem fog semmit se csinálni.

2015. júl. 27. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!