Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6 hónapos angol...

Van egy 6 hónapos angol buldogom és egy 5 hónapos magyar vizslám. Télen kint a mínuszokban nem fognak fázni?

Figyelt kérdés
Lehet, buta kérdés de féltem őket!
2008. szept. 5. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hello. nekünk is 2 magyarvizslánk van, és mi a kazánházban csináltunk nekik télire kuckót.igaz ott se volt egy nagyon melefg, de kellemesebb volt mint kint. volt hogy néha beengettem őket, hogy átmelegedjeknek, meleg ételt (persze nem forrót) adok olyankor nekik,. persze fáznak, ha te is kimész te is fázol, de ők ellenálllóbbak. a vizsláknak még a jeges vízben és úszniuk kellene... és még sincs bajuk.

én is féltem őket, de sajnos ha nem akarod őket bent tartani, csinálj egy szélvédett házat nekik, (de olyat amiba mindkettten elférnek, hogy egymáshoz bújjanak) amit kibélelsz vmivel, és csinálj rá lengőajtó szerűséget... mi így oldottuk meg. remélem segíthettem. üdv.

2008. szept. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon sokat segítettél!
2008. szept. 5. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
az első válaszolónak: télen beengedni a kutyust a lakásba hogy átmelegedjen nagyon nagy butaság.mikor újra kimegy a hidegbe nagyon könnyen tüdőgyulladást kaphat! én semmiképp sem javaslom.viszont az ételt mi is melegen adjuk.a kutyaházat próbáld meg úgy kibélelni hogy hungarocelt raksz 2 rétegfa közé, alulról még egy régi vastag padlószőnyeg is mehet bele. nálunk több tízéve így laknak a dobbermanok, kutya bajuk :)
2008. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Télére mindenképpen csinálj nekik egy kis vackot, ahová bebújhatnak! Ajánlatos fából csinálni, mert bennt felmelegítik a testükkel. És akkorát, amelyikben a két kutyus elfér, mert ugyis együtt akarnak majd aludni :)))
2008. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!