Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyám miért ellenzi ilyen...

Anyám miért ellenzi ilyen agresszívan a kutyát?

Figyelt kérdés

Másfél éven át spóroltam, hogy megvehessem álmaim kutyáját. Anyám pedig képtelen elfogadni, hogy a pénzemet nem plazma tévére, ülőgarnitúrára, autóra, stb költöm, meg hogy így soha nem lesz saját lakásom (most albérletben vagyok, van minden ami kell). 25 éves vagyok, külön élek, dolgozok. Nem értem amúgy hogy miért hiszi azt, hogy ha veszek egy kutyát, akkor már soha többet nem lesz pénzem semmire.


A másik meg hogy elkezdte fikázni, hogy neki mennyire nem tetszik ez a fajta, NEKI NEM KELL, úgyhogy ha megunom akkor ő nem fogja átvenni. Nem is értem honnan jött ez neki. 13 éves koromban volt egy vadászgörényem, azt elismerem, hogy nem úgy gondoztam ahogy kellett volna, de hát azóta eltelt 12 év... Ráadásul anyum miatt is pusztult el, mert hiába mondtam hogy ivartalanítani kell, túltüzelt és meghalt... Most hogy külön élek, anyumnak van egy cicája, de hát én járok át vágni a karmait, én fésülöm, én néztem utána milyen kaja lenne jó neki (allergiás), ő meg jó-jó, elsimogatja és kb ennyi, oltásra se viszi meg semmi. Szóval nem értem hogy miért énrám mutogat ujjal meg osztja nekem az észt a felelős állattartásról meg hogy panelba kínzás kutyát tartani...


2015. júl. 28. 12:55
 1/4 bollocks ***** válasza:
100%
25 éves vagy, külön élsz, miért számít, hogy anyád mit gondol?
2015. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy? Felnőtt ember vagy, a saját jövedelmedből élsz, hát szeresd édesanyádat és hallgasd meg a véleményét, de ha te másképp gondolod, akkor semmit nem vagy köteles megfogadni belőle.
2015. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben a másfél évben a kutyának a kezdő állatorvosi ellátások ára, kajája és felszerelésének összege is benne van? Csak, mert ha nem akkor még spórolj kicsit hozzá és aztán vágj bele nyugodt szívvel.Amúgy én biztos, ami biztos helyedben még arra is gyűjtenék mielőtt meglesz, hogy legyen egy "vészorvosi tartalék". Még a legjobb körülmények között tartott kutyának is eltörhet véletlen a lába egy rossz lépéstől és az nem olcsó mulatság sajna.Nekem menhelyi kutyám van csak de még nekünk is van ilyen meg volt mielőtt meglett biztos, ami biztos, mert nem vagyunk abban a helyzetben, hogy bármikor kicsengessünk akár 100 ezer forintot.
2015. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vedd meg az alomkutyust es legyen sok oromotok egymasban. anyad velemenyet meg hagyd figyelmen kivul, felnott ember vagy semmikoze hozza hogy mire koltod a penzedet foleg ha a cicajaval is te torodsz.
2015. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!