Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutya?

Miért nem eszik a kutya?

Figyelt kérdés

Mindig is tápot adtunk a kutyának, amit régen megevett és imádta. Most azonban valamiért leszokott róla és csak a kenyeret eszi meg. Már mindent megpróbáltuk hogy felhigítjuk a tápot de nem hajlandó megenni. Amit még észrevettem, hogy sok füvet eszik.. (ugye az emésztése miatt)

Sajnos nem tudunk neki drága konzerv kajákat venni amit persze biztosan megenne. Mit csináljunk?



2015. júl. 28. 13:07
 1/8 A kérdező kommentje:

A kenyeret rántással megcsináljuk neki azt úgy eszi mintha életében nem evett volna, viszont ez hosszú távon nem jó neki na meg ettől csak fogyni fog.

Külsőleg semmi baja, enni tud, rohangál, játszik, jókedvű.

2015. júl. 28. 13:09
 2/8 Mate2004 ***** válasza:
64%
Ha tényleg éhes lesz meg fogja enni a tápot. Próbáld meg hogy holnap reggel adsz neki tápot és max ha nem eszik egész nap semmit akkor adj neki kenyeret.
2015. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen márkájú tápot eszik? Nem lehet hogy rossz minőségű?


Egyébként kutya még nem halt úgy éhes, hogy volt lehetősége enni. Kiöntöd a tápot a tányérjába, odaadod neki, ha 5-10 perc múlva se eszi meg akkor elveszed, majd kap holnap. Akkor ugyan ezt eljátszod addig, amíg nem kezd el enni. Ne hagyj előtte semmi kaját és ne is kapjon semmi nasit, mert akkor persze hogy nem fogja megenni.

2015. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már megpróbáltuk azt, hogy ott olt neki hagyva de úgy sem kellett neki nem tudom hogy megenné e ha nem kapna mást. Nem egy drága tápról van szó de megpróbáltuk másik ízesítésűt is abba azért belekóstolt de azt sem ette meg
2015. júl. 28. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha abba a rántott levesbe tennétek a tápot?

Vagy tényleg azt kell csinálni, amit már írtak is, hogy ha nem eszi, akkor elveszed előle, és nincs kenyér sem.

2015. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elvettük előle és nem eszi meg. Tegnap kipróbáltam, hogy etettem a kezemből és akkor evett magától de nem sokat.. Nem értem
2015. júl. 31. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire gyenge! Odateszed elé a kutyatálban az ételt, 10 perc, ha eszik eszik, ha nem akkor aznap már ne kapjon SEMMIT! Holnap ugyan így! Lehet egy hétig makacskodik, de másképp nem tanulja meg! Ha mindig megsajnálod jóhogy hülyére vesz és nem fog normálisan enni! A kóbor kutyák van hogy hetekig nem esznek semmit, a te kutyád sem fog éhen halni ha van lehetősége enni!
2015. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jó rendben. Már lassan lassan de eszik azért
2015. aug. 5. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!