Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami nagyon aggasztó történt...

Valami nagyon aggasztó történt ma reggel a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Reggel nem tudott rendesen járni, úgy tűnt mintha le lenne bénulva a hátsó fele. Nem nagyon bírt felállni, amikor igen akkor is olyan furán állt és nem tudott rendesen járni. Nem tudtuk azonnal hívni az állatorvost és mire hívtuk volna (max. 20 perc-fél óra)addigra elmúlt ez a jelenség. Most már jár rendesen bár inkább ül, fekszik pihenget, de néha átmegy másik helyre és olyankor rendesen jár. Mi lehetett ez? Lehet hogy visszatérő probléma?

2015. júl. 29. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől lehet,de ha sokat akar feküdni és eddig nem volt lustizós akkor van valami baj. Ezt érdemes megnézetni orvossal,sőt kötelező,de ne úgy hívjátok ki,hanem bent a rendelőben ahol sokkal speciálisabb eszközökkel ki tudják vizsgálni. Ha lehet még ma szerintem,ha nem akarsz meglepetést. Ne haragudj,nem akarlak megijeszteni,de szerintem ne halaszd a dolgot,hátha komolyabb a baj.
2015. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos, beteg a kutyus! Valószinüleg csípő diszplázia kór áll fent.Sürgősen vidd állatorvoshoz.Talán még elég a gyógyszeres kezelés,ha nem,akkor műtéti beavatkozás szükséges.Ez a betegség igen nagy fájdalommal jár.
2015. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet tacskóbénulás is, azaz porckorongsérv. Én mindenképpen megnézetném orvossal, lehetőleg olyannal, aki tud röntgent készíteni.
2015. júl. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nem kéne szerintem rögtön diszpláziát meg hasonlókat diagnosztizálni egy ilyen esetből (nem azt mondom hogy kizártak). Mutasd meg orvosnak, majd ő elmondja mi a helyzet.
2015. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit több infót is megadhatnál.

Mennyi idős a kutyus, szuka vagy kan, mekkora termetű, milyen fajta, ha fajtatiszta, kennelből származik, vagy nincsen törzskönyve, milyen a házatok körül (lépcső van-e, mennyi, mennyit lépcsőzik), van-e nagyobb betonplacc vagy valami ahol el tud esni, nem-e szokott rohangálni eszeveszettül, sétánál hogy megy, mivel eteted..??

2015. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!