Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik táp lenne célszerűbb...

Melyik táp lenne célszerűbb aktív, sovány kutya megfelelő kondiba hozására?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki tápot kell váltanom, mert a jelenlegitől nem hízik az amúgy sovány kutyám, még megnövelt adagtól sem nagyon. Ezeket nézegettem. Vagy hogyha van más táp, ami esetleg szóba jöhetne, akkor mutassátok nyugodtan. BARF -ozás jelenleg nem megoldható nálam sajnos.

[link]

[link]

[link]


2015. júl. 29. 15:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt, hogy a kutyám 1 év körüli, s 20kg-s, erre kellene még 5kg-t felszednie nagyjából. Elég sokat mozog, de aktívan nem sportolok vele, mint pl.: agility. A magas fehérjetartalom hosszú távon nem tesz kárt? Vagy amikor eléri a kíván súlyt, akkor érdemesebb lesz átváltani valami kevésbé fehérjedús tápra?
2015. júl. 29. 15:10
 2/5 anonim ***** válasza:
A sok fehérjétől eldeformálódnak a csontjai, de ha olcsó és jó tápot szeretnél akkor a brit, de ajánlanám a joserát.
2015. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem fő szempont az olcsóság, hiszen az Acana se számít olcsó tápnak szerintem.

Mi számít sok fehérjének?

A Josera-t néztem, nekem nem túl szimpatikus, hogy általában a hús az 2. a listán, s előtte vagy rizs van vagy burgonya. Persze úgy látom sokan ezzel etetnek.

2015. júl. 30. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen az sem a legolcsóbb, de szerintem a josera az bevált táp. Én még csak kóstolót adtam a kutyinak, de nem vettem észre, hogy rosszul lenne tőle, hozzáteszem elég beteges mindentől hány, gyenge a gyomra. Eddig komzervel etettem, mert a tápot egyáltalán nem ette meg. Még a broten os gondolkodok, mert az sem rossz, arról is hallottam jót, bár arról rosszat is. De persze ez attól is függ milyen kutye meg stb.
2015. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem sikerült továbbra sem megbarátkoznom a Josera táppal és összetevőivel. Aztán lehet, hogy én vagyok a nemnormális. Szóval ezt egyenlőre továbbra is kihagyjuk.
2015. aug. 2. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!