Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdek félni. Mit csináljak?

Kezdek félni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy mivel a kutyám egy hiperaktív egyed, mindig mozog. És ez nem jön túl jól minden helyzetben. Főleg nem az evésnél. Szerencsére nem eszik gyorsan, mert evéslassító tálkája van. Viszont az már nagyobb baj, hogy a másik kutyánkkal rögtön evés után elkezd játszani. Félek, hogy bélcsavarodása lesz. Mit tehetnénk, hogy ne kezdjenek rögtön hancúrozni?
2015. júl. 29. 21:00
 1/6 anonim válasza:
szerintem amikor végzett az evéssel ültesd az öledbe ,foglald le kb 10 percre h eméssze,de szerintem az se baj ha utána játszik ,mert minden kutyusnál igy van amelyiknek van társa, ugyhogy nem kell aggodnod:)
2015. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sippara ***** válasza:
Rájuk szólsz, a helyükre küldöd őket.
2015. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt eszik, vidd el sétálni, fussatok, játszál vele, az a lényeg, hogy mire hazaértek, alig legyen ereje, és akkor add oda neki a kaját. Kb. 1 órát pihen, az már jó. Ha lehet, add 2 részletbe, ha ennyire pörgős, reggel és este. Mi is így csináljuk minden kutyánknál, kicsinél nagynál:)
2015. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha tudod zárd őket külön utána.

Én mindig előtte játszok, sétálok vagy tanulunk valami trükköt, a lényeg hogy kicsit lefáradjanak.Ha sétálsz előtte nyáron, várj egy 20 percet etetés előtt, hogy kicsit lehűljenek és kilihegjék magukat, ha még így is játszani akar vele kaja után akkor zárd külön, vagy vidd be a lakásba.Én kaja után mindig behozom őket, alszanak, pihennek egy kicsit aztán utána még kimegyünk kb 1-1,5 órával később mozogni kicsit.

2015. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Állandóan le vannak fárasztva. Kaja előtt meg főleg, hogy utána aludjanak. Mindig apportírozóst játszok velük kaja előtt, de nem használ...
2015. júl. 30. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le őket a játékról vagy zárd külön őket. Bizony, evés után legalább 2 óráig nem kellene rohangálniuk.
2015. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!