Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita inu, kolyok, valasztas?

David2014 kérdése:

Akita inu, kolyok, valasztas?

Figyelt kérdés
szeretnek vasarolni akita inu kolykot, tudom milyen fajrol van szo, dokumentalodtam. A kerdes viszont az, hogy miert olyan foltosan kolyok korukban ? sk helyen lattam fekete barna foltokat nyaktol lefele, labakon is . ezeket kinovik majd ? minosegi hirdeteseknel is lathato ugyanez

2015. júl. 30. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy-két képet linkelhetnél, hogy milyen foltokra is gondolsz. Én még eddig egy akita kölyköt sem láttam foltokat.
2015. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ugy tudom a minosegi fajtiszta kolyokben csak feher es voros szin van.

nagyon sok hirdeto oldalon a kiskolykokben : szurkes, barnas, feketes, es ehhez hasonlo szinek talalhatok foleg nyaki reszen , akar pofan is , labakon.

2015. júl. 30. 21:33
 3/12 A kérdező kommentje:
2015. júl. 30. 21:39
 4/12 anonim ***** válasza:
szia 2 fajta akita létezik amerikai és japán :) és a japán akiták koszosan születnek barnásak és ahogy nőnek nyerik el végleges tiszta színüket és ez a jó az akitánál ha koszos ha nem az akkor ott nem stimmel valami :)
2015. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2015. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

mi van akkor ha veszek egy foltos kolykot azt remelve , hogy majd kinove es kozbe nagy koraban is foltos marad?

akkor az nem fajtiszta vagy honnan vasaroljak?

2015. aug. 2. 12:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Eezekből a szürke részekből vörös lesz majd, ami pedig a pofin van feketés szürkés szőr az egy idő után teljesen eltűnik. Van olyan kiskutya aki nem is vörös fehér hanem szürke fehér.Ő is be fog majd vörösödni, leveti a szürke szőrt és átvált vörösre. Az hogy milyen lesz felnőtt korában, a szülők alapján kikövetkeztethető. A háton futó feket csík amivel vigyázni kell, vagy eltűnik vagy nem. Ha nem akkor a kutyus hivatalos színe szezám. Ez is egy elfogadott színváltozat. De ha te vörös fehéret szeretnél, aminek nincs fekete csík a hátán, akkor inkább olyan kicsit érdemes választani akinek pici korban sincsenek fekete szőrszálak a hátán.
2015. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

koszi a valaszt, kivancsisagbol kerdem, hogy tenyeszto vagy?

vagy ha nem is jo par akita gazdaja?

2015. aug. 5. 21:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekel a tenyésztés de még nem vagyok tenyésztő. Nagyon nehéz dolog, hisz a cél a szülőknél jobb kölykök tenyésztése, ami azért nem könnyű. Nagyon nehéz két egymáshoz illő kutyát összeválogatni akik kiküszöbölik egymás hibáit és azt örökítik amit te szeretnél látni a kölykökben. Csak elég szépen beleástam magam a témába, rengeteg tenyésztővel vagyok kapcsolatban világszerte és rengeteg almot láttam már felnőni. Plusz akitagazdi is vagyok :)
2015. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

engem is elkezdett foglalkoztatni a tema az utobbi idoben, kulonleges fajrol beszelunk ne felejtsuk el azert.

viszont nalunk eleg draga egy tenyesztonel egy akitakolyok ( 1000- 1700 euro ) kozott mozog egy minosegi peldany.

ekkora osszeget sajnos nem tudok raszani, viszont emberibb aron szivesen belemasznek a dologba.

Mennyire ferne ossze peldaul egy szuka akita kolyok szinten egy szuka kis pulikutyaval?

2015. aug. 6. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!