Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Munka mellett kiskutya - te...

Munka mellett kiskutya - te hogyan oldottad meg?

Figyelt kérdés
Szeretnék kutyát, de a kutyakölyöknek ugye napi 3x kell enni adni, odafigyelni rá, foglalkozni vele. Hogy lesz kutyája annak, aki pl. 8-16h-ig dolgozik napközben? Hogyan oldja meg a kiskutya napközbeni ellátását?
2015. júl. 30. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

GYES-re mentem vele :)

Amikor hazavittem a kiskutyát, kivettem két hét szabadságot, hogy az első időkben vele legyek.

10 hetes volt, amikor hozzám került, és meglepően önálló, az első este elvonult a vackára, és aludt reggelig. Az etetéssel nem volt gond, kapott reggel, amikor hazaértem, és lefekvés előtt, aztán nagyon hamar átállt a napi kétszeri etetésre. A bepisiléshez kicsit több türelem kellett, de viszonylag az is hamar megoldódott.

2015. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Főleg, hogy szépen válaszoltál! :)

Még van 1 hónapom itthon, aztán szeptembertől dolgozok. Tehát az augusztus bőven jó nekünk. De klassz lesz! Köszi!

2015. júl. 31. 07:09
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Ebben az esetben idősebben vidd haza (10-12-14 hetesen), ekkor már megoldható, hogy ezalatt az egy hónap alatt míg itthon vagy vele rászoktasd arra, hogy délelőtt egyedül kell lennie. Közben azért tudod figyelni, hogy hogyan viselkedik? Esetleg van elképzelésed, hogy milyen fajta legyen?
2015. júl. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vizslát szeretnék. Vagy vizsla keveréket. Még keresem őt. :)
2015. júl. 31. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!