Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha átvágott az...

Mit tegyek ha átvágott az eladó ebből lehet gondja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

4 éves kan kutyámról nem rég derült ki, hogy csirkeallergiája van.(Testén sebek jelentek meg).Direkt megkértem az eladót, hogy olyan tápokat ajánljon,amiben nincs csirke hús. A Natural& Delicious vaddisznóhúsos tápját hoztam el és mikor hazaértem adtam is neki belőle pár szemet, amit azonnal befalt. Gondoltam azért utánajárok ennek a tápnak itthon, hogy mik a ontos összetevői azon kívül, hogy gabonamentes prémium táp.Ezt találtam:

Friss csontozott vaddisznóhús (22%), dehidratált vaddisznóhús (20%), burgonya, friss csontozott csirkehús, szárított csirkehús, csirkezsír, szárított egész tojás, friss hering, szárított hering, halolaj, növényi rostok (borsó), szárított sárgarépa , szárított lucerna, inulin, frukto-oligoszacharidok, mannán-oligoszacharidok, szárított alma (0,5%), gránátalma por, szárított édesnarancs, spenót por, útifű (0,3%), őrölt feketeribizli (0,3%), őrölt feketeáfonya, nátrium-klorid, szárított sörélesztő, kurkuma gyökér (0,2%), glükózamin, kondroitin-szulfát.


Tehát csontozott és szárított csirkét,csirkezsírt is tartalmaz. Legszívesebben visszamennék és a képébe nyomnám, hogy egye meg ő, ha már így kitolt velünk de mindegy. A fontosabb az, hogy a kutyámnak szerintetek megint előjöhet az allergiája?


2015. júl. 31. 18:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%
Semmit. Senki sem tartott pisztolyt a fejedhez, hogy ettől az embertől vásárolj. Legközelebb majd előbb tájékozódsz és csak utána vásárolsz.
2015. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Legalább olvasd el végig a kérdést mielőtt válaszolsz!!!!!! Mert pont a kérdésemre nem sikerült választ adnod ezért kár volt ide böfögnöd valamit.Igen voltam olyan hülye, hogy megbíztam az eladóban, mert mertem feltételezni ha már ajánl valamit akkor ismeri a terméket. Lehet,hogy tévedtem de legalább nemszarom le a kutyámat, mint sokan de azért rúgj abba,aki aggódik a kedvencéért és nemcsak úgy tartja.
2015. júl. 31. 18:54
 3/31 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem direkt csinálta. Egy vaddisznóhúsos tápban ki gondolná, hogy van csirke. Azt meg ugye te sem várhatod el, hogy az eladó pl. az élelmiszerboltban az összes élelmiszernek tudja az összetevőit.


Neten utána kell olvasni a dolgoknak és úgy tápot venni.

2015. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
A kérdés még mindig az,hogy lehet-e baja a kutyának párszemtől ha allergiás az összetevőkre....
2015. júl. 31. 18:57
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Kijöhet az allergia, és biztos nem az első etetéseknél fog előjönni.

Elvileg visszavihetnéd, de nem biztos, hogy sikerrel jársz, mert egyrészt le is tagadhatja, hogy kifejezetten csirkementest kértél, másrészt azért te is hibáztál, mert ott nem olvastad el az összetevőket. Egy próbát azért megér, lehet el tudja adni kimérve. De ez teljesen rajta múlik.

2015. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Én oda vissza biztosan nem megyek maximum azért,hogy megmondjam neki máskor ne ajánlgassa csirkeallergiára.Nem kell a pénzem se tartsa meg csak a kutyámnak ne legyen már megint baja.:( Szentül győzködött, hogy ez tuti jó lesz neki, mert nincs benne semmi csirkés cucc meg ráadásul gabona mentes is, tele van gyógynövényekkel úgyhogy biztos be fog válni ő mindig ezt ajánlja blablabla...
2015. júl. 31. 19:03
 7/31 A kérdező kommentje:
Ez is kimérős volt én is úgy vettem.
2015. júl. 31. 19:04
 8/31 anonim ***** válasza:
47%

Kisebesedhet, de ez a te hibád is most, mivel nem olvastad el a hozzávalókat, ez olyan, mintha bemennél a ruhaboltba egy 32es gatyáért, az eladó ad neked egyet, hazamész otthon próbálod fel és kicsi rád.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

2015. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
33%

Tán ne tápodj adj neki, hanem rendes kaját...

tenni meg semmit nem tudsz, max tárja a karját szélesre, hogy "há én nemtom mi van benne"

2015. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
És most akkor könnyebb lettél, hogy leírtad ugyanazt mint eddig mindenki?Ha nem tudja biztosra, hogy van benne akkor ne mondja azt, hogy tutira nincs és kész. Én meg legközelebb nem fogok megbízni senkiben.
2015. júl. 31. 19:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!