Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet zavarodott a kutyám?

Mitől lehet zavarodott a kutyám?

Figyelt kérdés
Pár napja csak ki-be járkál, vagy fel le a lakásban. Egyre szokatlanabb és fura dolgokat csinál. A tekintete boldognak tűnik, de mégis nagyon furcsa. Már lassan 16 éves lesz, kan.
2015. júl. 31. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
váltogtják egymást a frontok ez is lehet az ok :) de lehet roszabb is :( már 16 éves vidd dokihoz
2015. aug. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk az egyik kutya tegnapelőtt éjjel cirkuszolt és nem hagyott minket aludni. Teljesen meg volt hülyülve. Lehet hogy a telihold miatt.


A másik meg tegnap folyton a nyomomban volt és nézett rám boci szemekkel. Ő meg ilyen kis szeretethiányos volt, de aztán elvittem sétálni mert annak mindig örül, csak most hosszabb útra, hogy kifáradjon.


Most meg én vagyok ideges, olyan érzésem van, hogy valami nem jó, ezért délután megettem egy tábla csokit hogy jobb kedvem legyen. Egy időre hatott, de utána megint ettem ilyen csoki drazsékat és kezd hányingerem lenni. Normális kaját nem ettem persze.

2015. aug. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!