Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek egy olyan webolda...

Mit tennétek egy olyan weboldalra ami csak egy fajtára specializálódik? Egy ritka fajtára?

Figyelt kérdés

Azért szeretném létrehozni ezt a weboldalt, hogy az emberek jobban megismerhessék ezt a barátságos és imádnivaló fajtát. Ezzel a fajtával nagyon kevesen foglalkoznak az országunkba és úgy látom jónak, ha csinálok egy oldalt és ezzel népszerűsíthetem a fajtát.


Mert hát lássuk be! Te vennél olyan kutyát amikor csak azt tudod elolvasni, hogy: kg 60 magasság: 72?


Semmit a természetéről, a használhatóságáról, az etetéséről....


2015. aug. 1. 09:29
 1/7 A kérdező kommentje:
* amiről csak azt tudod...
2015. aug. 1. 09:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha magyarul csak ennyi olvasható, akkor mindenképp angolból fordítanék róla, illetve megkérnék egy tenyésztőt, hogy írjon róla nekem egy cikket, ő még személyesebben tudja elmondani. Emellett természetesen a jó öreg szaporítós témára is ki kell térni.

Még jónak tartom az olyan felsorolásokat, ami azt mutatja, milyen gazdinak való és milyennek nem az adott fajta.

2015. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meik fajta ez?
2015. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

- az adott fajta eredete

- fizikai jellemzők

- természete

- ápolása, etetése

- esetleges fajtabetegségek

- tenyésztők felsorolása


Aztán, ahogyan előttem írták, lehet jellemzést kéni tenyésztőktől, de én szívesen olvasnék egyszerű kutyatartóktól is véleményeket.


Ami ezen kívül nagyon fel tud dobni egy oldalt az a fotógaléria és a videók.

2015. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ahogy az előttem lévő felhasználó írta


"- az adott fajta eredete

- fizikai jellemzők

- természete

- ápolása, etetése

- esetleges fajtabetegségek

- tenyésztők felsorolása"


És maga az oldal ne eoldal, webnode stb legyen, hogy szívesen olvassák.

2015. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
weebly-n akarom mivel nincs pénzem diákként arra hogy fizessek egy domaint.
2015. aug. 1. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Kizárólag rutinos tenyésztők, sportolók írásait, semmiképpen nem netes magazinokból meg egyéb megbízhatatlan helyekről összevadászott marhaságokat.
2015. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!