Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kibirunk egy honapot egymas...

Kibirunk egy honapot egymas nelkul?

Figyelt kérdés

4 eves kutyammal ebbe a honapba sajnos par napot tudok tlalkozni.Szuleimnel van,sajnos most 1 honapig messze dolgozok.

Eddig benti-kinti kutya volt nagyon szoros a kapcsolatunk.Most nem fogja nagyon megviselni ez az ido?Ott van egy masik kutya szuleimnek vele jol elvan.

Csak annyira hianyzik es biztos en is neki,,es o nem is tudja h mennyit kell kibirni,lehet azt hiszi ott hagytam:((


2015. aug. 1. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Még többet is!


Mi lesz ha elpusztul és soha többé nem fogod látni? Megölöd magad?

2015. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Én 2013 óta élek külön a kutyámtól...Ő anyukámnál maradt, én pedig megyeszékhelyre költöztem a párommal panelba. Nem tudtam elhozni, mert én 3 műszakban dolgozom, a párom pedig 4 műszakban...Van olyan, hogy napokig csak cetliken érintkezünk, nemhogy még egy kutyáról is kellene gondoskodni. Alig vagyunk itthon.

Hidd el, meg lehet szokni. Ha bízol a szüleidben, akkor jó helyen lesz a kutyus. És örülni fog, ha meglát :). Nekem még a nadrágom is összenyalja, amikor hazamegyek...most 6 éves mudi. viszont én egy héten egyszer hazamegyek hozzá, ha tudok. Séta, játék, miegymás..

Ő különben hamarabb meg fogja szokni, mint te.

2015. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elso,gondolom neked nem volt meg olyn haziallatod amikor nem csak egy allat o hanem a baratod,tarsad,es ez kolcsonos.Ha meghal nem akarok belegondolni h mit fogok erezni(te belegondolsz h mi lesz veled ha szamodra fontos szemely meghal?)

Nem volt segito szandeku a valaszod es semmi hasznalhatot nem irtal,nem tudom mert fektettel ebbe energiat h ezt a mondatod leird.

2015. aug. 1. 20:40
 4/4 A kérdező kommentje:

2.valaszolo,koszonom h irtal.Nekem magyar vizslam van.Sajnos elkenyeztettem elegge.Meg akkor sem mindig eszik mikor en adom neki,nem h ha mas.

De bizok benne h nem buta es ha ehes lesz csak enni fog anyumeknak is.

En ebbe a honapba 25ig csak kb 4 napot tudok vele lenni de nem egy huzamba.Utana mar tobbet.

Csak abba belegondolni h o abba a tudatba van h en otthagytam es nem tudja mikor jovok haza nagyon rosz.

Lehet masnak ez nem problema,de en nagyon szeretem ot es komolyan is gondoltam 4 evvel ezelott mikor magunkhoz vettuk h gondoskodok rola mindig.De hat az elet kozbeszolt most:(

2015. aug. 1. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!