Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet a baj...

Szerintetek mi lehet a baj vele? Valaki meg tudná fejteni hány grammot kell neki adni a tápból?

Figyelt kérdés
[link] itt van a táblázat, de esküszöm nem értem. Kis westieről van szó és én úgy értelmeztem, hogy egy nap 170 grammot kell kapnia ha a végsúly 10kg. Viszont ez rengetegnek tűnik, úgy, hogy a kutya kis mennyiségtől is nagyon puffad. Állatorvos azt mondta, hogy gázos, de nem mondta, hogy tennem kellene bármit. Egyébként halas select gold junior tápot kap. A segítséget előre is köszönöm.

2015. aug. 1. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Itt a megfordított kép: [link]
2015. aug. 1. 19:12
 2/5 A kérdező kommentje:
És a kutya most 10 hetes :D Elég összeszedetlen kérdező vagyok. :D
2015. aug. 1. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kölyöknek sokat kell nőnie. Nyilván a 170 gramm nem egy etetésnyi adag, hanem az egész napi, amit 3-4 felé osztasz, úgy már egyáltalán nem sok.

De úgyis látod majd a kutyán, hogy jó-e neki a mennyiség, mert ha sok, elkezd hízni, ha kevés, akkor fogyni, és igazíthatod az adagolást a tényleges igényeihez.

2015. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 kg lesz a felnőttkori súlya, jelenleg 2 hónapos, akkor 150 g, ha jól látom. 3 hónapos kortól lesz 175 g. Ez az egész napi mennyiség, amit 4-5 alkalomra el kell osztani, amíg kölyök a kutya.
2015. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. aug. 1. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!