Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadás, menhely?

Örökbefogadás, menhely?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Anyukám engedi, hogy legyen kutyám. Beagle kölyök vagy Labrador kölyök. De csak akkor ha nem kell nagy árat fizetni érte. Szlovákiában élek, de ad a helyzet, hogy Esztergomba is át tudjak menni. Kerestem állatmenhelyen, de sajnos nem találtam sem fajtisztát,sem rá hasonlító kölyköt. Tudna segiteni valaki?

2015. aug. 2. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Minden kutya fajtiszta, tehát mindegyik fajtiszta amit a menhelyen találtál. A menhelyeken csak úgy nem adnak be fajtatiszta labradort vagy beagle-t. Nézz be a fajtamentőkhöz, vagy nézz a Jófogáson kutyát, ha olcsót szeretnél.

[link]

[link]

2015. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Okosabb lenne egy keveréket befogadni menhelyről, mint egy megbízhatatlan szaporítótól venni "olcsón" egy nem fajtatiszta, csak ahhoz hasonlító kutyát.
2015. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem venni szeretnék.. menhelyen láttam olyant, hogy beagle de még csak nem is hasonlít rá
2015. aug. 2. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nezz korul tobb menhelyen online, ha latsz szamodra szimpatikusat akkor elmesz szemelyesen. torzskonyvezett, fajtiszta kutya nem lesz menhelyen, az kb 100-200E. jofogasrol 20 ezer koruliert talalsz, de nem különb a menhelyitol.

menhelyen is illik fizetni picit ha nem is kérik, mar csak a chip es oltás miatt is

2015. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szegedcityben van bejgli mentés, az tőletek egy hangyányit messze van. Ideigleneseknél is szokott kutyájuk lenni és lakossági hirdetéseket is szoktak közzé tenni, szóval azért érdemes szétnézni náluk: [link]

Van retriever mentés is, csak azt meg nem mondom neked, hol: [link]

De lehet még azzal is jobban járnátok, ha utazási költségre költenétek többet, mintha szaporítótól elhoznátok egy ki tudja milyen kutyát.


"De csak akkor ha nem kell nagy árat fizetni érte." Bocs, Kérdező, de ez nekem szúrja a szememet.

Ha az anyagiak gondot okoznak, akkor érdemes átbeszélnetek a kutya fenntartási költségeit. Ugyanis meglepően sokba kerülhet, a váratlan orvosi költségekről nem is beszélve. Inkább várjatok még a kutyával és gyűjtögessetek egy kicsit, minthogy a kutya szívjon!

2015. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"ha nem kell nagy árat fizetni érte" - bocs, tényleg nem kötözködés, de ha beteg lesz a kutya, akkor mit csináltok? Feltétlen muszáj, hogy legyen kutyád? Mindenáron? Azért a bigli és a labi közt elég nagy a különbség, ezzel ugye tisztába vagy?
2015. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!