Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiú vagy lány kutya. Mi...

Fiú vagy lány kutya. Mi alapján döntöttétek el?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Lány, vagyis szuka kutya. Mert azonos nemű társaival is kedvesek általában, illetve nem igazán dominánsak. :) Szépen tisztogatják magukat és imádják az embereket. A kanokkal néha vigyázni kell, már többször is hallottam. De ivartalanítsd is majd a kutyádat, ha eldöntötted, milyen neműt szeretnél. :)
2015. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden kutyámat az élet sodorta elém. Volt akit az utcán szedtünk össze, és volt akit sintértelepről hoztunk. Így dönteni sem kellett, végül is nekem teljesen mindegy. Volt már lány és fiú kutyám is, mindkettőnek megvannak a jó és a rossz oldalai :)
2015. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első kutyám kan volt, mert anyámék kant vettek a bolhapiacon :) (Ez jó rég volt.)


Mostani kutyám is kan, kifejezetten kant keresetem, mert tudtam, hogy nem lesz pénzem azonnal az ivartalanításra az egyéb orvosi költségek mellett. (A szuka meg ha összevérezi anyám kanapéját tüzelés közben akkor mindkettőnket kivág az tuti :D) Igen, ilyen banális okok miatt hoztam kant a gyepmesteriről és nem szukát, amúgy nekem teljesen mindegy lett volna.


És az tévedés, hogy a szukák nem olyan dominánsak. Szukák között meg eddig én sokkal durvább harcokat láttam, mint kanok között és az én kanomra is a szukák szoktak komolyan támadni, a kanoknál inkább a látványkertészet/szájkarate megy.

2015. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én csak olyat választanék ami van a körzetben.
2015. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7072616-miert..

Ivartalanított szukák között nincs harc. Mindössze csak a kanoknál, sőt, ők még igen dominánsak és veszedelmesek az emberekre. A lovaknál is a mént nem lehet egyszerűen meglovagolni, mert egy böhömnagy akaratos fedezőmén addig, amíg nem herélik ki. :) Bocsi az offért.

2015. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért vannak jó fej csődörök is! :)
2015. aug. 2. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Szuka. Nekem egyszerűen szimpatikusabb :)
2015. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Dobermann tartó vagyok,van egy szukám és egy kanom is,körülbelül egy idősek.

Ha a külsőségeket nézzük akkor a kan sokkal szebb,úgymond férfiasabb,nagyobb mellkas,nagyobb fej,magasabb,szélesebb :) És ez szinte minden kutyafajtánál így van.

Ha inkább a belsőségekre gondolunk akkor a szuka kutyák/kutyám,sokkal nyugodtabb,szófogadóbb,figyelmesebb és szeretetre vágyóbb. A kan pedig szeleburdibb,elevenebb,szórakozottabb.

Egy nagyon jó ismerősöm és dobermann szakértőmet idézve: 1 kan = 5 szuka :)

Döntse el mindenki mire van inkább szüksége :)

2015. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ma volt amúgy híradóban, hogy 2 kan kutya rátámadt 3 disznóra. Egyet szét is cincált és elpusztult. :/
2015. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!