Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánkat elütötte a motor....

A kutyánkat elütötte a motor. (? )

Figyelt kérdés

A jobb szeménel a csontja vagy nem tudom mi kiáll,már vagy 1 hónapja történt és még mindig olyan és a szeme is vérbe áll.apukám nem akarja elvinni az orvoshoz.mit tegyek vagy most mi van????már jól van nem sántít rendesen eszik iszik nem vérzik semmie. Nem tudom nincs e belső vérzése.

Kérlek segitsetek!!!!! PLS


2015. aug. 2. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig állatorvos kell neki, vagy akkor kellett volna, mikor a baleset történt. Fogd meg és vidd el orvoshoz valahogy!
2015. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én nem tudom elvinne nagyon nagy a kutya pedig hidd el nagyon nagyon elszeretném vinni anyukám és apukám elválltak ezért anyukámat se tudom megkérni
2015. aug. 2. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha belső vérzése lett volna, már nem élne.

Gondolom eltört a csontja, és rosszul forrt össze, ha kiáll, meg a szeme is sérült.

Ha nem sikerül orvoshoz vinni, ilyen marad, de ha eddig túlélte, akkor most már valószínűleg megmarad. De jobb lenne, ha nem tartanátok állatot, ha nem viszitek orvoshoz, amikor megsérül (ez apádnak szól).

2015. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha kibírt így egy hónapot, ezután is ki fogja.
2015. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ennyi elvittük orvoshoz!
2015. aug. 2. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Na és mit mondott a doki? Mi van a kutyáddal?
2015. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
kedves 4-es téged szívesen pofán ba sználak egy lapáttal ha nem maradsz meg akkor se kár érted! a kutyának is vannak ám érzései és neki is tud fájni nem csak az embernek
2015. aug. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!