Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Canicross pórázt hol tudok venni?

Canicross pórázt hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül fél éve canicrossozok a kutyámmal, övet, és hámot vettem, már az elején, közte viszont eddig egy sima póráz volt. Most szeretnék venni egy rugós pórázt is hozzá, de nem találok a neten olyan hirdetést, ami megfizethető is, illetve nem szettként árulják.



2015. aug. 2. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd a "futópóráz" címen a PetNet-en.
2015. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 enszike11 ***** válasza:
VAGUS
2015. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de gondoltam, válaszolok, hátha más még később is idetalál. :)


A hivatalos versenyeken is használható canicross szár 2 m hosszú, érdemes hobbi célra is ilyet venni. Fontos, hogy az egyik végén forgó karabiner legyen, a másik végén viszont NE legyen karabiner. Az övet/beülőt a szárral egy oldható hegymászó karabiner kösse össze, amiRŐL le tudod oldani a szárat "magában". Ennek biztonsági oka van, ha egy fárasztó edzés után nem figyelsz, és még feszül a póráz, mikor leoldod, és karabiner van a végén, úgy csapódik vissza a kutyára, azzal elég csúnyán meg lehet sérteni.


És akkor ahol ezeknek a feltételeknek megfelelő szárat lehet venni:

MUSHER [link]

Meska - gyongyver kézműves boltja [link] (Ez alapból rövidebb, de lehet hosszabban is kérni.)

Vagus Dogs [link] (Itt is alapból 1m csak, de lehet hosszabbat, illetve mindenképp a fogantyús verziót érdemes kérni canicrosshoz is.)

Ez a három az olcsóbb kategória, de vannak drágábbak is külföldről, azokat is linkelem, mondjuk ezeken a helyeken lehet, hogy hámot, beülőt érdemesebb venni.

Zero DC [link]

ManMat [link]

Non-stop [link]

2015. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :) Azóta még szeptemberben elmentem egy nem hoivatalos versenyre, és ott vettem egyet a Mushertől. :)
2015. dec. 16. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!