Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám borzasztóan beütötte...

Kiskutyám borzasztóan beütötte a fejét, nagyon sírt, de utánna már semmi gond nem volt. Ugyan úgy játszott, evett. Lehet ebből komolyabb baja?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy baja lenne. Vannak kutyák, amelyek ha fáj valami, sírnak.
2015. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kisfiamnak kiugrott a kezéből és pont betonra. :( De egyenlőre nem észlelek problémát,remélem így is marad. :(
2015. aug. 2. 21:41
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer én is nagyon bevertem a fejemet és sirtam.

7 éves lehettem.

Összevarták pár öltéssel.

Azóta sincs belőle bajom bajom bajom.

2015. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hány, akkor nincs agyrázkódása.


Nekünk a kis kutya volt hogy kajakra nekirohant fejjel a vas asztal lábának, mert a másik kutyával kergetőztek, és akkorát koppant, hogy azt hittem betörte a fejét, de utána futott tovább.

2015. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fejére esett, én azért elvinném állatorvoshoz, nem-e repedt vagy tört meg a koponyája.
2015. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bollocks ***** válasza:
20%
Mit keresett a fiad kezében? Tán nem tud a saját lábán járni?
2015. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
bolloks! 10hetes a kiskutya!Talán az probléma ha egy kisgyerek megszeretgeti?Netán egy felnőtt?
2015. aug. 2. 21:59
 8/15 bollocks ***** válasza:
19%
Ha ügyetlen, és fejre ejti, akkor igen, baj. A kérdést is ezért tetted fel. A kutyáknak nem tesz jót sem az emelgetés, sem a leejtés.
2015. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha hányni fog vagy úgy látod, hogy a mozgása koordinálatlan vagy szédül akkor egy menjetek állatorvoshoz. Ha továbbra is ugyanúgy viselkedik ahogy eddig, akkor semmi gond.

Annyiban igaza van az előző válaszolónak, hogy nem ajánlott a kiskutyák emelgetése. És nem csak azért, mert egy gyerek vagy felnőtt kezéből is kieshet/ugorhat, hanem elvileg a szerveinek sem tesz jót a liftezés.

2015. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Még csak annyit ismét,hogy nem kiesett,hanem kiugrott-láttam,ott voltam.

2015. aug. 3. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!