Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyátok halála után mennyivel...

Kutyátok halála után mennyivel hoztatok új kutyát?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 10:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Majdnem pontosan 3 évre rá. Nagyon megviselt az első saját kutyám elvesztése, főleg azért is, mivel egészen pici kora óta foglalkoztam vele, sajnos nem is élt olyan hosszú életet, és velem volt nehéz időszakjaimban is és ezalatt "támogatott" lelkileg.

Mivel a szemem láttára ütötték el, ami végképp megviselt, ezért sokáig új kutyában nem is gondolkoztam.

Aztán rá 2,5 évre elkezdett foglalkoztatni a téma és mivel időközben elköltöztünk egy olyan helyre, ahova csak öleb jöhet szóba, ezért elkezdtem nézelődni ilyen fajtájú kutyák iránt, hogy legyen egy kiinduló pontom.

Mivel az előző ebem egy rottweiler-német juhász keverék volt így nehezen ment a keresgélés.

Végül a havanese tetszett meg (azóta bele is szerelmesedtem a fajtába)és + fél évre rá meg is kaptam a jelenlegi kutyámat. :)

Imádom a kis törpét és abban is jót tett, hogy jobban túllendüljek az előző halálán, bár az biztos, hogy teljesen sose fog menni.

2017. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!