Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Bolognese? Velemenyek,...

Bichon Bolognese? Velemenyek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnekegy bolgnese kiskutyat velmenyeket, tapasztalatokat szeretnek a fajtarol. Valoszinu hazban lenne tartva jo korulmenyek kozott. Elore koszonom a valaszolat😘

2015. aug. 3. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Baratnomnek van egy ilyen fajtaju kutyusa. Nagyon kedves, jatekos es idegenekkel is baratsagos. Csak nagyon sokat kell fesulni mert hullajtja a szoret. Sok sikert az uj kiskutyahoz. 😉😉
2015. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem sima Bolognese kutyusom van,nagyon aranyos,játékos,életvidám,sok doligra be lehet tanítani és gyorsan eltanulta a szobatisztaságot...enyém nem hullajtja a szőrét,de mindig ki van fésülve.Havonta szoktuk fürdetni.

Én mindenkinek ajánlom a lakásban,aki szereti a szőrpamacsokat.(kb. 13 evig elnek azthiszem..)

2015. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nekem is van sok ismerősömnek ilyen kutyája és mindegyik barátságos
2015. aug. 4. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Süti, a bolognai pincsek pont, hogy nem hullatják a szőrüket, étt ezért kell őket fésülni.:)

Kedves Kérdező, szerintem mindenképp jól választasz ha bicion bolognese-t veszel, nekem is az van és imádoom. :D

2015. okt. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!