Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbullnak vagy Amstaffnak...

Pitbullnak vagy Amstaffnak nagyobb a feje?

Figyelt kérdés
Tudom, egyedek kozott is vannak elteresek, es nincs ket egyforma, de ugy altalaban..

2015. aug. 3. 18:51
 1/5 anonim válasza:
12%

Az ősöktöl függ nagyban!

Hány évesen akarsz ilyen harci kutyákat?

2015. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

NEM harci kutyak!

Eszrevehetetlen az elteres koztuk, sajnos a tiltott tenyesztesek miatt a piteket staffikkent torzskonyveztek, igy egybeolvadtak nagyon..

Pitekkel mar rajottem nem erdemes foglalkozni, 4fajta van belole, + meg a nem regisztraltak ...

2015. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a problemam...szamomra az a mondas, hogy a "pitbull, az pitbull" ertelmet vesztette...
2015. aug. 3. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

A staffok alapból szélesebbek, vaskosabbak, a pitek inkább nyurgák, a fejük is ennek megfelelő felépítésű, tehát a staffé nagyobb.

Persze nem az XXL-nek nevezett keverékekről meg szaporított staffokból beszélek, akik a staffbull meg a dogó között bármilyen méretben előfordulnak, hanem a rendes pitről meg a rendes staffról.

2015. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt akartam én is írni, mint az előttem szóló.

Sajnos én is szaporítótól vettem sztaffordshire terriert, és mire felnőtt, minden (kicsit is kutyához értő) ismerősöm mondja, hogy inkább pit, mert vékonyabb testfelépítésű.


Ekkor kerestem rá én is a fajtára, és valóban, a pitek kisebbek, vékonyabbak termetre, hogy fürgébbek hajlékonyabbak legyenek harc esetén.


Tehát egyértelműen Amstaff a válasz a kérdésedre.

2015. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!