Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweiler mennyire bírja...

A rottweiler mennyire bírja az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

A munkám miatt pár naponta egy teljes napot nem vagyok otthon. Utána viszont 2-2,5 napig elég sok időm van...

Azokon a napokon, amikor egyáltalán nem vagyok otthon az etetés természetesen meglenne oldva, 500-600 négyzetméteres udvaron lenne, de a sétáltatása is lehet, hogy megoldható lenne, de értelemszerűen nem lenne annyit foglalkozva vele. Ezeket a napokat kivéve viszont tudnék rá napi pár órát szentelni a sétáltatására, tanítására.

Így vajon bírná ezeken a napokon a kevésbé aktív életet ?



2015. aug. 4. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ehhez szokik, és ha tényleg rendesen le van fárasztva, amikor otthon vagy, persze. Kölyökként, kamaszként nyilván nehezebben, de azért nem megoldhatatlan a dolog. Csak ne a legpörgősebb kölyköt vidd haza, hanem valami nyugisabb típust.
2015. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha sikerülne úgy alakítanom a dolgaimat, akkor kilátásba lenne egy fél éves szuka. Annyi, hogy egy kölyökkori fertőzés miatt hallássérült.

Bár, azt még nem tudom milyen mértékbe...

Köszi a választ !

2015. aug. 4. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján szerintem nem lenne gond.
2015. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!