Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámat...

Szabó csaba kevin kérdése:

Hogyan tanítsam meg a kutyámat apportozni? Elmegy érte valamikor visszahozza akkor kap falatot nagyon megdicsérem de utána már bárhogy dobálom elviszi és nem engedi elvenni

Figyelt kérdés
Már próbáltam két labdával de a másikkal vagy nem foglalkozott ha meg kellet neki letette a másikat és.jött azért ami nálam van ,mindig ugyanarra az árnyékos helyre viszi el.
2015. aug. 4. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is a megbízható behívást kell megtanítani neki, akár van nála labda, akár nincs.

Illetve, olyan nincs, hogy nem engedi elvenni.

Hívd oda, és vedd el tőle. Ha nem jön oda, akkor először erre gyúrjatok rá, hogy mindig odamenjen, ha hívod.

2015. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oks köszi akk gyakoroljuk
2015. aug. 4. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt kell elérni nála, hogy magától rakja le. Ha kiráncigálod a szájából, akkor nem fogja odavinni neked, mert nem tetszik, hogy elveszed.


Én úgy tanítottam meg az enyémet, hogy mikor behívtam, leültettem és mondtam, hogy "Ereszd". Amíg nem rakta le a labdát, addig nem kapta meg a kaját.

Előbb utóbb le fogja rakni, ha másért nem, hogy lihegjen. Akkor mehet neki a kaja.

2015. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem hogy ha néha néha vissza hozza akk lerakja elém
2015. aug. 4. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen jutalomfalattal próbálkoztál, de olyat válassz amit nagyon szeret, megbolondul érte :D


A másik meg, hogy amivel játszatok labda, csak akkor legyen nála, mikor játékidő van. Ha végeztetek vedd el tőle.

2015. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. aug. 5. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!